YENİ

22 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

23 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KARA KANTOS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FÜLANE (6-9) en yakın takipçisi olacaktır.SERKANAĞA (3) ve NATUHAY (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ARAF ZAMANI (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEYBARAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.ALTINCI HİS (2) ve ŞEKERAYŞE (13-9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla PASPARTU (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BIXI (2) ciddi rakibi olacaktır.GARNET (4) ve DESERT RAIN (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KARA TURNA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANPETEK (3) en yakın takipçisi olacaktır.TATVAN GÜLÜ (6) ve FATİ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla GECENİN SESİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRCİEFE (1) ciddi rakibi olacaktır.İDEALİST (5) ve EMİRGAN (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BEST TIME BEST (8) ve İLKNUR SULTAN (2-3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TREASURE HUNT (6) en yakın takipçisi olacaktır.SLEVEN (10) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla KURTÇABEY (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ENDEREFE (1) en yakın takipçisi olacaktır.BİLDENHAN (2) ve FİRİKYA (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki PRATİK NEVZAT (4) ve YANIKALİ (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PELENİNKIZI (12) en yakın takipçisi olacaktır.ERKURUŞ (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla BÜYÜK BEREN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KORKMAZAĞA (9) ciddi rakibi olacaktır.BAHARŞAH (6) ve TANSELHANIM (1-5) sonraki ihtimallerdir.