YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

23 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KARA KANTOS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FÜLANE (6-9) en yakın takipçisi olacaktır.SERKANAĞA (3) ve NATUHAY (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ARAF ZAMANI (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEYBARAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.ALTINCI HİS (2) ve ŞEKERAYŞE (13-9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla PASPARTU (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BIXI (2) ciddi rakibi olacaktır.GARNET (4) ve DESERT RAIN (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KARA TURNA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANPETEK (3) en yakın takipçisi olacaktır.TATVAN GÜLÜ (6) ve FATİ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla GECENİN SESİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRCİEFE (1) ciddi rakibi olacaktır.İDEALİST (5) ve EMİRGAN (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BEST TIME BEST (8) ve İLKNUR SULTAN (2-3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TREASURE HUNT (6) en yakın takipçisi olacaktır.SLEVEN (10) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla KURTÇABEY (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ENDEREFE (1) en yakın takipçisi olacaktır.BİLDENHAN (2) ve FİRİKYA (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki PRATİK NEVZAT (4) ve YANIKALİ (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PELENİNKIZI (12) en yakın takipçisi olacaktır.ERKURUŞ (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla BÜYÜK BEREN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KORKMAZAĞA (9) ciddi rakibi olacaktır.BAHARŞAH (6) ve TANSELHANIM (1-5) sonraki ihtimallerdir.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN