YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

22 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

23 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KARA KANTOS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FÜLANE (6-9) en yakın takipçisi olacaktır.SERKANAĞA (3) ve NATUHAY (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ARAF ZAMANI (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEYBARAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.ALTINCI HİS (2) ve ŞEKERAYŞE (13-9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla PASPARTU (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BIXI (2) ciddi rakibi olacaktır.GARNET (4) ve DESERT RAIN (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KARA TURNA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANPETEK (3) en yakın takipçisi olacaktır.TATVAN GÜLÜ (6) ve FATİ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla GECENİN SESİ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRCİEFE (1) ciddi rakibi olacaktır.İDEALİST (5) ve EMİRGAN (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BEST TIME BEST (8) ve İLKNUR SULTAN (2-3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TREASURE HUNT (6) en yakın takipçisi olacaktır.SLEVEN (10) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla KURTÇABEY (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ENDEREFE (1) en yakın takipçisi olacaktır.BİLDENHAN (2) ve FİRİKYA (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki PRATİK NEVZAT (4) ve YANIKALİ (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PELENİNKIZI (12) en yakın takipçisi olacaktır.ERKURUŞ (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla BÜYÜK BEREN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KORKMAZAĞA (9) ciddi rakibi olacaktır.BAHARŞAH (6) ve TANSELHANIM (1-5) sonraki ihtimallerdir.