YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

24 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

24 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili jokeyiyle son startını rahat kazanmış olan MERCANLI (6) ve iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan TOROS ASLANI (3) ilk şanslı isimlerdir. ŞAHİN TEPESİ (2) ve BAŞMİMAR (1) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: İyi bir form yakalamış olan GÖRKEMCAN (3), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız HİRA (5), CEFAKEŞ (1) ve hafif kilo avantajıyla SARAYCARİYESİ (7) etkili jokeyleriyle öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

3.Koşu: Etkili jokeyiyle aynı pistteki son koşusunu kazanmış olan FLY BY ME (3) ilk şanslı isimdir. Son startını ölçü almadığımız OĞLUM BERAT (7) ciddi rakibi olup BÜYÜK AĞA (5) ihmal edilmemelidir. SANZATU (4) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Start aldığı koşulardaki başarılı performansıyla dikkat çeken VICTORY RHYTHM (12) tecrübeli jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren DAYIM BENİM (1) ciddi rakibi olup SILENT CAT (14) ihmal edilmemelidir. TOMS (11) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Etkili jokeyiyle aynı pistteki ilk startından başarılı bir ikincilikle ayrılmış olan ORDİNARYUS (2) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla SERMELEK (9) ve tecrübeli jokeyiyle ŞEHLEVENT (4) ciddi rakipleri olup RODOSTO (3) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son startını usta jokeyiyle kazanmış olan YILDIRIMBEY (8) ilk şansa sahiptir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken PERFECT WARRIOR (7) ciddi rakibi olup BLAZE TO WIN (2) sonraki ihtimaldir. GÜNGÖR BABA (5) sürpriz yapabilir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan MOTHER OF DRAGONS (7) devam eden formu ve etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. PEPPERONI (8) ciddi rakibi olup YEŞİLMİŞİK (11) sonraki ihtimaldir. HERRING (4) sürpriz şansına sahiptir.

8.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan MURTECİZCAN (3), son startıyla dikkat çeken UÇANKRAL (7), artan form durumuyla CANKURTBEY (6) ve etkili jokeyiyle son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan BABA ATLI (5) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN