GanyanTime.com
YENİ

23 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

24 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız KUZİKO (3) artan formuyla öncelikle şans verdiğimiz isim olup kum pistteki son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan MURATEFE (1) ve ÇAMÖNÜ BEYİ (4) ciddi rakipleridir. FAUSTİNO (10) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken ekürili DEFNE HANIM (9-14) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi form durumlarını son yarışlarına da yansıtmış olan ALTERNATİF (1) ve BARB FACE (2) ciddi rakipleridir. NİLSTAR (12) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız AKALP (1) öncelikle şans verdiğimiz isim olup kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken UĞRUAÇIK (6), son koşularıyla dikkat çeken BAYKETENCİ (4) ve KEHKEŞAN (2) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan BULLET PROOF (5), son yarışlarıyla dikkat çeken POWER OF BROTHERS (9) ve GUNPOWDER (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. PRESIDENT (6) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Çim pistteki son startıyla dikkat çeken PENDİK FIRTINASI (13), artan formunu son koşusuna da yansıtmış olan LUCKY DEX (5), uzuna aradan sonra start alacak olan TROJAN PRINCE (7) ve DAY WATER (8) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Kum pist koşularındaki başarılı performanslarıyla dikkat çeken MANOUSH (7) ve AMBERİM (1) devam eden form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Artan formuyla BADE HANIM (5) ve son startını ölçü almadığımız SAYDA (3) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Uyumlu binicisiyle aynı pistteki iki startını da kazanmış olan LADY DI (1), aynı mesafeli ilk çim startını birincilikle tamamlamış olan ekürili JETFLY (3-2) ve MASTER OF THE WIND (5) sırasıyla şans verdiğimiz isimler olup TİRAN (6) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan BALK (2) devam eden form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. İyi form durumlarıyla TUMBUL YAPRAK (1), HAFİZEM (4) ve MİMOZA ÇİÇEĞİ (5) ciddi rakipleridir.

9.Koşu: Aynı pistteki son startıyla dikkat çeken PRINCELY (6), iyi form durumunu son koşusuna da yansıtmış olan ROHAN (15) ve hafif kilo avantajıyla NİGOŞUM (14) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. HALOWANGO (5) ciddi rakipleridir.