YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

25 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

25 Haziran Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda GOLD WING (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GOLD SADDLE (6-2-7) en yakın takipçisi olacaktır.ÖZTÜRKMEN (4) ve KURT EFE (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki OLCAYIN OĞLU (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.MY SWETY BOY (2) en yakın takipçisi olacaktır.SON YILDIZ (3) ve FIRE MIRAGE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ICE PRINCESS (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LAREN (1) en yakın takipçisi olacaktır.KHAOS MAN (2) ve DREAMS TO REALITY (10) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki İZPEK (18) ve ESMER EFE (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HAYATI CEDİD (8) ciddi rakipleri olacaktır.ARASHAN (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Artan formuyla GHANA (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.JOLI COEUR (6) en yakın takipçisi olacaktır.AGRESIF (1) ve CIRCASSION WORIWOR (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan O SES (2) koşudaki favori isimdir.BAHARGÜZELİ (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DOĞANGELİN (7) ve MAKBER GÜLÜ (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla TATLIKOTAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DAMLATAŞ (5) en yakın takipçisi olacaktır.ÇAKIRCELEP (1) ve SARAYCAN (10) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki FEYAZAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FORT LAUDERDALE (5) en yakın takipçisi olacaktır.DAĞTEKİNHAN (7) ve HARD STONE (13) sonraki ihtimallerdir.