YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

25 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

25 Haziran Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda GOLD WING (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GOLD SADDLE (6-2-7) en yakın takipçisi olacaktır.ÖZTÜRKMEN (4) ve KURT EFE (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki OLCAYIN OĞLU (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.MY SWETY BOY (2) en yakın takipçisi olacaktır.SON YILDIZ (3) ve FIRE MIRAGE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ICE PRINCESS (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LAREN (1) en yakın takipçisi olacaktır.KHAOS MAN (2) ve DREAMS TO REALITY (10) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki İZPEK (18) ve ESMER EFE (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HAYATI CEDİD (8) ciddi rakipleri olacaktır.ARASHAN (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Artan formuyla GHANA (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.JOLI COEUR (6) en yakın takipçisi olacaktır.AGRESIF (1) ve CIRCASSION WORIWOR (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan O SES (2) koşudaki favori isimdir.BAHARGÜZELİ (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DOĞANGELİN (7) ve MAKBER GÜLÜ (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla TATLIKOTAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DAMLATAŞ (5) en yakın takipçisi olacaktır.ÇAKIRCELEP (1) ve SARAYCAN (10) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki FEYAZAN (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FORT LAUDERDALE (5) en yakın takipçisi olacaktır.DAĞTEKİNHAN (7) ve HARD STONE (13) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN