YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20 Mayıs içerikleri öğle saatlerinde eklenecektir. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

25 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

25 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda EREN EFENDİ (1-8) koşudaki ilk şanslı isimdir.TROMBINO (7-2) en yakın takipçisi olacaktır.TERRA BAY (6) ve TEEN WOLF (5-4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla VULCANUS (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY FALCON (2) ciddi rakibi olacaktır.OTTOMAN SLAP (4) ve BRACCIOFERRO (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki KIZILTUĞ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.RUAT (3) ciddi rakibi olacaktır.HERGELE (4) ve COŞANMERİÇ (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ASARLI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AĞAKAFKASLI (2) en yakın takipçisi olacaktır.SABRİNİN ATI (11) ve HAKTAN BEY (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan GÖZ GÖZ EREN (1) koşudaki favori isimdir.MANCINI (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALEV ABLA (5) ve HOPE DIAMOND (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan CARACAS (2-4) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEDDISH (1) en yakın takipçisi olacaktır.RUMET (8) ve IŞILAY (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan BAYBAŞKAN (1) koşudaki favori isimdir.RUDE BOY (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAREEM (5) ve ARSEN LUPEN (7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla EYVAH UZUN MEHMET (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FOTERLİ (9) ciddi rakibi olacaktır.BABA İHSAN (7) ve ATOMBOMBASI (3) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki ALBURAK KIZI (3) ve ARIM (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DİLŞANKIZI (10) en yakın takipçileri olacaktır.DULOCAN (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


19.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.05 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN