YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------


25 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

25 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda EREN EFENDİ (1-8) koşudaki ilk şanslı isimdir.TROMBINO (7-2) en yakın takipçisi olacaktır.TERRA BAY (6) ve TEEN WOLF (5-4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla VULCANUS (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY FALCON (2) ciddi rakibi olacaktır.OTTOMAN SLAP (4) ve BRACCIOFERRO (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki KIZILTUĞ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.RUAT (3) ciddi rakibi olacaktır.HERGELE (4) ve COŞANMERİÇ (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ASARLI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AĞAKAFKASLI (2) en yakın takipçisi olacaktır.SABRİNİN ATI (11) ve HAKTAN BEY (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan GÖZ GÖZ EREN (1) koşudaki favori isimdir.MANCINI (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALEV ABLA (5) ve HOPE DIAMOND (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan CARACAS (2-4) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEDDISH (1) en yakın takipçisi olacaktır.RUMET (8) ve IŞILAY (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan BAYBAŞKAN (1) koşudaki favori isimdir.RUDE BOY (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAREEM (5) ve ARSEN LUPEN (7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla EYVAH UZUN MEHMET (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FOTERLİ (9) ciddi rakibi olacaktır.BABA İHSAN (7) ve ATOMBOMBASI (3) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki ALBURAK KIZI (3) ve ARIM (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DİLŞANKIZI (10) en yakın takipçileri olacaktır.DULOCAN (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


23.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------


23.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN