YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

25 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

25 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda EREN EFENDİ (1-8) koşudaki ilk şanslı isimdir.TROMBINO (7-2) en yakın takipçisi olacaktır.TERRA BAY (6) ve TEEN WOLF (5-4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla VULCANUS (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LADY FALCON (2) ciddi rakibi olacaktır.OTTOMAN SLAP (4) ve BRACCIOFERRO (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki KIZILTUĞ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.RUAT (3) ciddi rakibi olacaktır.HERGELE (4) ve COŞANMERİÇ (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla ASARLI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AĞAKAFKASLI (2) en yakın takipçisi olacaktır.SABRİNİN ATI (11) ve HAKTAN BEY (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan GÖZ GÖZ EREN (1) koşudaki favori isimdir.MANCINI (4) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ALEV ABLA (5) ve HOPE DIAMOND (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan CARACAS (2-4) koşudaki ilk şanslı isimdir.BEDDISH (1) en yakın takipçisi olacaktır.RUMET (8) ve IŞILAY (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan BAYBAŞKAN (1) koşudaki favori isimdir.RUDE BOY (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAREEM (5) ve ARSEN LUPEN (7) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla EYVAH UZUN MEHMET (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FOTERLİ (9) ciddi rakibi olacaktır.BABA İHSAN (7) ve ATOMBOMBASI (3) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki ALBURAK KIZI (3) ve ARIM (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DİLŞANKIZI (10) en yakın takipçileri olacaktır.DULOCAN (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.