GanyanTime.com
YENİ

25 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

25 Haziran Nesine.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

3. Koşu: Bu tip mesafelerde çok daha etkili koşabilen Ice Princess ile üstün süratiyle bilinen Laren arasındaki mücadeleye, tamamladığı hazırlıklarında göz dolduran Dreams To Relatiy'de katılacaktır.

4. Koşu: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1500 metrelik kum koşusunu 1.44.81 gibi oldukça başarılı bir dereceyle sermayeli kazanan İzpek, aynı titizlikle hazırlandığı sınavında da söz sahibi olacaktır. Lehine pist ve mesafede koşan Esmer Efe, sonlardaki güçlü ataklarıyla birinciliğe uzanabilir. Ankara'da umduğunu bulamayan Arashan ise bu ikiliden sonra düşünülmeli.

5. Koşu: Tecrübeli rakipler arasında Elazığ'da katıldığı 2000 metrelik kum koşusunda tatminkar bir 3.lük çıkaran Ghana, sonrasında getirildiği Adana pistinde iştirak ettiği 1900 metre mesafeli çim yarışını gereksiz yere çok gerilerde takip etmesinden dolayı sonlardaki güçlü atakları ancak kendisine 2.lik getirdi. Koştukça üzerine koyan safkanın çok daha iyi tanıyacağı piste birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

6. Koşu: Kazanarak moral bulan Bahar Güzeli, sürekli iyiye giden Makber Gülü ile Elazığ pistinden iddialı gelen O Ses ayrımsız kuponlara yazılmalı. Öndeki kapışmalardan Doğan Gelin, kendisine pay çıkarabilir.

7. Koşu: Gördüğü koşuları ardından artık istenilen seviyeye geldiğini son 4.lüğüyle belli eden Saraycan, kusursuz hazırlıklarıyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Mesafesinde Tatlıkotan, göz ardı edilmemeli. Koşunun süratli gidecek olması lehine Damlataş, sonlardaki kuvvetli ataklarıyla yarışı lehine çevirebilir. Özmutlu ve Efsanetay hata kollarlar.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8. Koşu: Ağır kilolu son çim yarışında gayet güzel bir mücadele örneği sergileyen Dağtekinhan, uygunlaşan sıkletiyle kuponlara öncelikli yazılmalı. Divine Power, First Empire, Hard Stone, Lega Nord, Fort Lauderdale, Feyazan ile Sand Bllesrt zorlu koşuda ihmale gelmezler.