YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

26 Haziran 2016 Pazar

GanyanTime.com

26 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son startıyla dikkat çeken DEKOR (2), GAZİ EVRENOS (1), iyi bir form yakalamış olan CRASSUS (3) ve tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız STRIKE THE SWORD (4) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan ekürili EMMİ (2-4) ilk şanslı isimdir. İlk yarışını rahat kazanmış olan ALPTUĞHAN (6), iyi form durumuyla AÇIK DENİZ (1) ve ÜNALAMCA (3) etkili jokeyleriyle ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken ekürili TATVAN İNCİSİ (9-11) devam eden formu ve tecrübeli jokeyiyle ilk şanslı isimdir. BİCİ BİCİ (2) ve CHERI CHERI LADY (4) ciddi rakipleri olup HARD BABY (6) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren TENERIFE SONG (14), iyi form durumuyla ekürili WARRIOR GIRL (15-1) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken MOMENTERO (9) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir. GÖLALAN (3) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SERHANTAY (12), kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren HALİÇ (4), son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan SEMEND (11) ve ekürili AMANKAYA (16-13) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken GRAYSTORM (5) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren TEMSİL (14) ve usta jokeyiyle WOLF PRINCE (19) ciddi rakipleri olup COOGER (3) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken KINOWA (8) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son koşusunu ölçü almadığımız ekürili EUPRHATES (5-7) ve MY BILLIONAIRE (10) ciddi rakipleridir. BİNDOKUZYÜZYEDİ (3) ihmal edilmemelidir.

8.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle kaliteli safkan CANKARDEŞLER (3) ilk şanslı isimdir. Eküri avantajıyla MOUHEEB (6-2-8) ciddi rakibi olup GÜMBÜRGÜMBÜR (4) ve KARAÜZÜM (5) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN