YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

26 Haziran 2016 Pazar

GanyanTime.com

26 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İzmir'de günün ilk koşusunda formda olan SEPTEMBER WIND (4) yarışı kazanmaya en yakın isim olacaktır. İyi durumuyla FLY SO FREE (2) ve son koşusunda kazanan İPEKKIZ (7) en güçlü rakipleri olacaklardır. FLYING QUEEN (3) yarışta bir diğer önemli isimdir.

2.Koşu: Devam eden formuyla CANCAHİDEM (3) koşudaki favori isim olacaktır. AYVALIKGÜCÜ (2) yakın takipçisi olacakken; SAPANCALI KIR KIZ (9) ve GÖKÇE ÖRENGÜZELİ (4) yarışın sürpriz isimleridir.

3.Koşu: Artan formuyla UTKUNBABA (1) koşuda kazanmaya en yakın isim olacakken; PEKİN GOLD (2) ve PART OF ME (3) koşudaki yakın takipçileridirler.

4.Koşu: İyi durumda olan KOBAT (9) ve ERCANRÜZGARI (4) birlikte şans verilebilecek isimlerdir. HALİME HANIM (7) yakın takipçileri olacaktır. ÇAYIRÇİMEN (1) yarışta ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Çim pistteki artan formuyla KAŞİF (9) bu koşuda kazanmaya en yakın isim olacaktır. Formda olan ORFİA (7) ve BAŞARILITAY (3) en güçlü rakipleri olacaklardır. İyi durumuyla FETHİYE (6) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Devam eden formuyla HARZEMŞAHLI (1) koşudaki ilk şanslı isimdir. İyi durumda olan ZİLLİ (8) en güçlü rakibi olacaktır. ÇAHAN (3) ve ŞÜKRÜ (7) diğer şanslı isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumda olan SADIK AĞA (5) yarışın favori ismi olacaktır. İZMİRŞAHI (2) ve BAY ÇİFTÇİOĞLU (6) yakın takipçileri olacaklardır. DOMINANT SON (4) yarışta ihmal edilmemesi gereken isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Yükselen form durumuyla HIÇKIRIK (5) koşudaki favori isimdir. İyi durumda olan GÜNALIMTAY (4) en güçlü rakibi olacakken; NİŞANLI KIZ (9) ve GÖNÜL AVCISI (3) yarışta sürpriz şans verdiğimiz isimlerdir.

9.Koşu: Çim pistteki son koşusunda göz dolduran TANZER (3) kazanmaya en yakın isim olacaktır. GHOST OF DARKNESS (1) iyi durumuyla öndeki rakibinin en yakın takipçisi olacaktır. ASLAN LUAN (2) ve SPUMADOR (5) yarışta diğer şans verilebilecek isimlerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN