YENİ
Duyuru: 19 Ağustos Cumartesi günü Ankara yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 98.986,27 TL, 22 Ağustos Salı günü yapılacak Ankara yarışlarına devretti.

27 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

27 Haziran Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda HAYALET SÜVARİ (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.CİLVELİ KIZ (1) en yakın takipçisi olacaktır.ZELİŞ SULTAN (14) ve NURHANHANIM (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KAFKAS KRALI (1-2-10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EBABİL (7) ciddi rakibi olacaktır.OĞULSEFA (9) ve ALTIN ÇOCUK (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ÇERKEZ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.HÜLYAKIZ (5) en yakın takipçisi olacaktır.AKÇİLDEDE (2) ve QUEEN ECEM (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki SAHALARIN EFESİ (2) ve BERATINKIZI (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DAÇAPİ (1) ciddi rakipleri olacaktır.GO GREEN (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Artan formuyla BAHT (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞANBESTE (4) en yakın takipçisi olacaktır.EYLÜLDEGEL (6) ve ALKANATLIM (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla KARAKAÇAN (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.KADİREFE (2) ciddi rakibi olacaktır.CENGO (1) ve ZEMZEMKIZI (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ERTUĞRUL (3) ve BABA MEHEY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WHITE CREST (8) ciddi rakipleri olacaktır.GRAND MONTANA (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla KISMET KIZ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PRENSES GAMZE (8) en yakın takipçisi olacaktır.HECOANA (5) ve RONAYCAN (9) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki GOLD CHANCE (1-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.OLIMPIC HERO (8) en yakın takipçisi olacaktır.DİLANIM (10) ve MARION COBRETTI (6) sonraki ihtimallerdir.