YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

27 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

27 Haziran Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda HAYALET SÜVARİ (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.CİLVELİ KIZ (1) en yakın takipçisi olacaktır.ZELİŞ SULTAN (14) ve NURHANHANIM (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KAFKAS KRALI (1-2-10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EBABİL (7) ciddi rakibi olacaktır.OĞULSEFA (9) ve ALTIN ÇOCUK (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ÇERKEZ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.HÜLYAKIZ (5) en yakın takipçisi olacaktır.AKÇİLDEDE (2) ve QUEEN ECEM (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki SAHALARIN EFESİ (2) ve BERATINKIZI (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DAÇAPİ (1) ciddi rakipleri olacaktır.GO GREEN (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

5.Koşu: Artan formuyla BAHT (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DOĞANBESTE (4) en yakın takipçisi olacaktır.EYLÜLDEGEL (6) ve ALKANATLIM (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla KARAKAÇAN (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.KADİREFE (2) ciddi rakibi olacaktır.CENGO (1) ve ZEMZEMKIZI (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ERTUĞRUL (3) ve BABA MEHEY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WHITE CREST (8) ciddi rakipleri olacaktır.GRAND MONTANA (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi formuyla KISMET KIZ (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PRENSES GAMZE (8) en yakın takipçisi olacaktır.HECOANA (5) ve RONAYCAN (9) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki GOLD CHANCE (1-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.OLIMPIC HERO (8) en yakın takipçisi olacaktır.DİLANIM (10) ve MARION COBRETTI (6) sonraki ihtimallerdir.


14.12 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN