GanyanTime.com
YENİ

27 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

27 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KAZDAĞI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KATİPHAN (2) ciddi rakibi olacaktır.ATOM ADAM (5) ve KRALÇİRKİN (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla MUSYUS (2) ve BEAUGAZON (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YEDİ BELA (1) en yakın takipçileri olacaktır.HASSA (9) ihmal edilmemesi gerken isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla CORITIBA (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HUMBARA (2) ciddi rakibi olacaktır.MAGRİB (1) ve GALACTICA (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki RUN FOR ÖZGECAN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.HARDY KHAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.PRENSES TORUN (3) ve ANALUX (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Deneyimli jokeyiyle KIZIM İDİL (5) koşudaki favori isimdir.YOLAŞAN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CEMİLEM (4-10) ve ASİ KIRTAY (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi durumdaki LEMNOS (1) ve GOLDEN PROTECTOR (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HIDDEN JEWELS (4) ciddi rakipleri olacaktır.ÇAĞ TUFANI (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.