27 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

27 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KAZDAĞI (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KATİPHAN (2) ciddi rakibi olacaktır.ATOM ADAM (5) ve KRALÇİRKİN (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla MUSYUS (2) ve BEAUGAZON (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YEDİ BELA (1) en yakın takipçileri olacaktır.HASSA (9) ihmal edilmemesi gerken isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla CORITIBA (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HUMBARA (2) ciddi rakibi olacaktır.MAGRİB (1) ve GALACTICA (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki RUN FOR ÖZGECAN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.HARDY KHAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.PRENSES TORUN (3) ve ANALUX (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Deneyimli jokeyiyle KIZIM İDİL (5) koşudaki favori isimdir.YOLAŞAN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.CEMİLEM (4-10) ve ASİ KIRTAY (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: İyi durumdaki LEMNOS (1) ve GOLDEN PROTECTOR (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HIDDEN JEWELS (4) ciddi rakipleri olacaktır.ÇAĞ TUFANI (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi