YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

28 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

28 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili koşuları ile SPEEDY GUNNER (2) ve son koşusunu kazanan GLOSS FOR US (3) birinciliğin güçlü adayları olup; CAPE FREE (4) ve RUN AGAIN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen SIRA DAĞLAR (4) favorimizdir. İyi durumu ile IHLARA BEYİ (10) favorinin ciddi rakibi olup; KARA KANTOS (8) ve ŞEVALABLA (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Son koşularını kazanan safkanlar GÜNEY FIRTINASI (7-10) ve BERKEBEY (6) birinciliğin güçlü adayları olup; KORKMAZAĞA (3) ve BAHARŞAH (2) hata kollayacak safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen TOMMİKS (4) favorimizdir. İyi durumu ile SEMİHKAN (7) favorinin ciddi rakibi olup; ÇAĞLARKAN (11) ve ÇİFÇİ BAŞI (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: İlk Koşusunu kolay kazanan AYRTON aynı jokeyi ile favorimizdir. Etkili koşuları ile TRITON (4) favorinin ciddi rakibi olup; AKYILDIRIM (1) ve HAPPY WORLD (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Denk güçteki safkanların mücadelesinde KEPEZ STORM (5),KUPA ASI (9) ve MERAM (1) birinciliğin güçlü adayları olup; FANCY BALL (3) koşunun sürpriz ismidir.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KAPTAN AMCA (2) ve APIKO DORA (1) birinciliğin güçlü adayları olup; TARRAGONA (5) ve XDRIVE (7) sonraki ihtimallerdir.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN