YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

28 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili koşuları ile SPEEDY GUNNER (2) ve son koşusunu kazanan GLOSS FOR US (3) birinciliğin güçlü adayları olup; CAPE FREE (4) ve RUN AGAIN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen SIRA DAĞLAR (4) favorimizdir. İyi durumu ile IHLARA BEYİ (10) favorinin ciddi rakibi olup; KARA KANTOS (8) ve ŞEVALABLA (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Son koşularını kazanan safkanlar GÜNEY FIRTINASI (7-10) ve BERKEBEY (6) birinciliğin güçlü adayları olup; KORKMAZAĞA (3) ve BAHARŞAH (2) hata kollayacak safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen TOMMİKS (4) favorimizdir. İyi durumu ile SEMİHKAN (7) favorinin ciddi rakibi olup; ÇAĞLARKAN (11) ve ÇİFÇİ BAŞI (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: İlk Koşusunu kolay kazanan AYRTON aynı jokeyi ile favorimizdir. Etkili koşuları ile TRITON (4) favorinin ciddi rakibi olup; AKYILDIRIM (1) ve HAPPY WORLD (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Denk güçteki safkanların mücadelesinde KEPEZ STORM (5),KUPA ASI (9) ve MERAM (1) birinciliğin güçlü adayları olup; FANCY BALL (3) koşunun sürpriz ismidir.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KAPTAN AMCA (2) ve APIKO DORA (1) birinciliğin güçlü adayları olup; TARRAGONA (5) ve XDRIVE (7) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN