YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

28 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

28 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Etkili koşuları ile SPEEDY GUNNER (2) ve son koşusunu kazanan GLOSS FOR US (3) birinciliğin güçlü adayları olup; CAPE FREE (4) ve RUN AGAIN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen SIRA DAĞLAR (4) favorimizdir. İyi durumu ile IHLARA BEYİ (10) favorinin ciddi rakibi olup; KARA KANTOS (8) ve ŞEVALABLA (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Son koşularını kazanan safkanlar GÜNEY FIRTINASI (7-10) ve BERKEBEY (6) birinciliğin güçlü adayları olup; KORKMAZAĞA (3) ve BAHARŞAH (2) hata kollayacak safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen TOMMİKS (4) favorimizdir. İyi durumu ile SEMİHKAN (7) favorinin ciddi rakibi olup; ÇAĞLARKAN (11) ve ÇİFÇİ BAŞI (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: İlk Koşusunu kolay kazanan AYRTON aynı jokeyi ile favorimizdir. Etkili koşuları ile TRITON (4) favorinin ciddi rakibi olup; AKYILDIRIM (1) ve HAPPY WORLD (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Denk güçteki safkanların mücadelesinde KEPEZ STORM (5),KUPA ASI (9) ve MERAM (1) birinciliğin güçlü adayları olup; FANCY BALL (3) koşunun sürpriz ismidir.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile KAPTAN AMCA (2) ve APIKO DORA (1) birinciliğin güçlü adayları olup; TARRAGONA (5) ve XDRIVE (7) sonraki ihtimallerdir.


19.11 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN