YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

28 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

28 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu kazanan GÜÇSALAN (4) favorimizdir. İdeal mesafesinde SASANİ KAPLANI (5) favorinin ciddi rakibi olup; İRFAN (1) ve TUMBULEFE (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen ONURLUCAN (5) favorimizdir. İyi durumu ile ALMAATA (1) favorinin ciddi rakibi olup; DOĞUHAN (2) ve SİBİRYALI (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Etkili koşuları ile SASPUNAS (1) ve son koşusunu kazanan STORMBORN (6) birinciliğin güçlü adayları olup; COMFORT ZONE (3) ve CANLI HEDEF (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İlk koşusunu kazanan ASTANA (1) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren SAN FRANCISCO (2) favorinin ciddi rakibi olup; STROM TRACKS (5) ve DAĞ GÜNEŞİ (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son iki koşusunu kazanan safkanlar HARPUTLU (2) ve BAILAMOS (1) birinciliğin güçlü adayları olup; PERFECT YILDIZ (3) ve RED ANGEL (4) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: Son koşuda ÇERKES BEY (2-13),ERKEHAN (3) ve ORMANCI DAYI (4) birinciliğin güçlü adayları olup; HONG KONG (8) koşunun sürpriz ismidir.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN