YENİ

28 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

28 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Son koşusunu kazanan GÜÇSALAN (4) favorimizdir. İdeal mesafesinde SASANİ KAPLANI (5) favorinin ciddi rakibi olup; İRFAN (1) ve TUMBULEFE (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen ONURLUCAN (5) favorimizdir. İyi durumu ile ALMAATA (1) favorinin ciddi rakibi olup; DOĞUHAN (2) ve SİBİRYALI (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Etkili koşuları ile SASPUNAS (1) ve son koşusunu kazanan STORMBORN (6) birinciliğin güçlü adayları olup; COMFORT ZONE (3) ve CANLI HEDEF (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İlk koşusunu kazanan ASTANA (1) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren SAN FRANCISCO (2) favorinin ciddi rakibi olup; STROM TRACKS (5) ve DAĞ GÜNEŞİ (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son iki koşusunu kazanan safkanlar HARPUTLU (2) ve BAILAMOS (1) birinciliğin güçlü adayları olup; PERFECT YILDIZ (3) ve RED ANGEL (4) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: Son koşuda ÇERKES BEY (2-13),ERKEHAN (3) ve ORMANCI DAYI (4) birinciliğin güçlü adayları olup; HONG KONG (8) koşunun sürpriz ismidir.