YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! YAZARIMIZ BEYAZ BAYRAK 9 ARALIK KOCAELİ ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK TAKİPÇİLERİMİZE 6.475 TL KAZANDIRDI. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN.

28 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

28 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunu kazanan GÜÇSALAN (4) favorimizdir. İdeal mesafesinde SASANİ KAPLANI (5) favorinin ciddi rakibi olup; İRFAN (1) ve TUMBULEFE (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen ONURLUCAN (5) favorimizdir. İyi durumu ile ALMAATA (1) favorinin ciddi rakibi olup; DOĞUHAN (2) ve SİBİRYALI (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Etkili koşuları ile SASPUNAS (1) ve son koşusunu kazanan STORMBORN (6) birinciliğin güçlü adayları olup; COMFORT ZONE (3) ve CANLI HEDEF (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İlk koşusunu kazanan ASTANA (1) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren SAN FRANCISCO (2) favorinin ciddi rakibi olup; STROM TRACKS (5) ve DAĞ GÜNEŞİ (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son iki koşusunu kazanan safkanlar HARPUTLU (2) ve BAILAMOS (1) birinciliğin güçlü adayları olup; PERFECT YILDIZ (3) ve RED ANGEL (4) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: Son koşuda ÇERKES BEY (2-13),ERKEHAN (3) ve ORMANCI DAYI (4) birinciliğin güçlü adayları olup; HONG KONG (8) koşunun sürpriz ismidir.


11.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

11.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN