YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

29 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ekürili YOLALAN (3-5), uyumlu jokeyiyle son yarışlarında başarılı bir performans sergilemiş olan TİBET (2) ve son startını ölçü almadığımız GÖKKALE (1) ilk şanslı isimlerdir. MERCANLI (6) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Etkili jokeyiyle aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken EVANDROS (2) ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla MISTER ÇEKO (5) ciddi rakibi olup usta jokeyiyle GADDARA (3) ihmal edilmemelidir. CHAMP LION (1) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan WARRIOR LADY (9), tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız WILD FLOWER (10), tecrübeli jokeyiyle SHOWE BEGINS (4) ve kilo avantajıyla CANGÜZEL (16) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: İyi form durumlarıyla son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan GOLDEN TOWER (1) ve HARPUTLUNUN OĞLU (2) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. DIAMOND FLAME (7) ve MASTER PATRICK (4) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız GÖZYAŞI GECESİ (10) iyi form durumu ve usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken DESPOT (3) ve AĞRI KESİCİ (1) ciddi rakipleri olup DERİN SULTAN (9) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Aynı mesafeli son startını kazanmış olan GRAVESEND (3) ve çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken MISTER NO (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup KECHICHE (1) ciddi rakipleridir. Kilo avantajıyla PEPE (5) ihmal edilmemelidir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan YEDİİKLİM (5), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren YALI GÜZELİ (7), son koşularındaki performansıyla dikkat çeken KIZIMESRA (2) ve SELUŞKA (1) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN