3 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

3 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda EMMİ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AÇIK DENİZ (1) ciddi rakibi olacaktır.ÜNALAMCA (3) ve DEMİRPRENS (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla YARALI KURT (6) ve KRALINADAMI (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KÖSTEBEK (8) en yakın takipçileri olacaktır.OĞLUMŞERZAN (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SIERRA MAESTRA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.AK DIAMOND (1) ciddi rakibi olacaktır.GÜLAN BİNDA (3) ve ALPAÇİNO (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla MY ROYAL SUN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİNDOKUZYÜZYEDİ (2) ciddi rakibi olacaktır.BAVİ REŞ (1) ve MAKEDONYA (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KARA TURBO (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.HÜNKAROĞLU (2) en yakın takipçisi olacaktır.BUDAKHAN (4) ve AZELHAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla ULUER (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GİRESUN (4) en yakın takipçisi olacaktır.SELÇUKLUBEYİ (3) ve ATASOY (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki GÜNGÖR BABA (7) ve BLAZE TO WIN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ENYALIOS (2) ciddi rakipleri olacaktır.OĞLUM BERAT (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: Formda olan DAYIM BENİM (2) koşudaki favori isimdir.SECRET SON (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UNCLE MEVLÜT (8) ve MIDNIGHT MAGIC (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: İyi formuyla TETİNA (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALTIN KRAL (1) ciddi rakibi olacaktır.ALTINBUL (2) ve BACAKSIZ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi