YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

2 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

3 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda EMMİ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AÇIK DENİZ (1) ciddi rakibi olacaktır.ÜNALAMCA (3) ve DEMİRPRENS (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla YARALI KURT (6) ve KRALINADAMI (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KÖSTEBEK (8) en yakın takipçileri olacaktır.OĞLUMŞERZAN (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SIERRA MAESTRA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.AK DIAMOND (1) ciddi rakibi olacaktır.GÜLAN BİNDA (3) ve ALPAÇİNO (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla MY ROYAL SUN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİNDOKUZYÜZYEDİ (2) ciddi rakibi olacaktır.BAVİ REŞ (1) ve MAKEDONYA (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KARA TURBO (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.HÜNKAROĞLU (2) en yakın takipçisi olacaktır.BUDAKHAN (4) ve AZELHAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla ULUER (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GİRESUN (4) en yakın takipçisi olacaktır.SELÇUKLUBEYİ (3) ve ATASOY (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki GÜNGÖR BABA (7) ve BLAZE TO WIN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ENYALIOS (2) ciddi rakipleri olacaktır.OĞLUM BERAT (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: Formda olan DAYIM BENİM (2) koşudaki favori isimdir.SECRET SON (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UNCLE MEVLÜT (8) ve MIDNIGHT MAGIC (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: İyi formuyla TETİNA (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALTIN KRAL (1) ciddi rakibi olacaktır.ALTINBUL (2) ve BACAKSIZ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN