YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

2 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

3 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda EMMİ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AÇIK DENİZ (1) ciddi rakibi olacaktır.ÜNALAMCA (3) ve DEMİRPRENS (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla YARALI KURT (6) ve KRALINADAMI (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KÖSTEBEK (8) en yakın takipçileri olacaktır.OĞLUMŞERZAN (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi durumdaki SIERRA MAESTRA (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.AK DIAMOND (1) ciddi rakibi olacaktır.GÜLAN BİNDA (3) ve ALPAÇİNO (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla MY ROYAL SUN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİNDOKUZYÜZYEDİ (2) ciddi rakibi olacaktır.BAVİ REŞ (1) ve MAKEDONYA (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki KARA TURBO (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.HÜNKAROĞLU (2) en yakın takipçisi olacaktır.BUDAKHAN (4) ve AZELHAN (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla ULUER (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GİRESUN (4) en yakın takipçisi olacaktır.SELÇUKLUBEYİ (3) ve ATASOY (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki GÜNGÖR BABA (7) ve BLAZE TO WIN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ENYALIOS (2) ciddi rakipleri olacaktır.OĞLUM BERAT (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: Formda olan DAYIM BENİM (2) koşudaki favori isimdir.SECRET SON (7) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.UNCLE MEVLÜT (8) ve MIDNIGHT MAGIC (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: İyi formuyla TETİNA (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALTIN KRAL (1) ciddi rakibi olacaktır.ALTINBUL (2) ve BACAKSIZ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


24.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN