3 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

3 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GÖZALAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NİŞANLI KIZ (12) ciddi rakibi olacaktır.VEGOOL (14-10) ve DİKOĞLU (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan BİTİRİMKARINCA (1) koşudaki favori isimdir.BÜREBEY (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KOŞANGÜZEL (3) ve MUHRİP (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla DESTİÇAĞ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MERTADAM (2) en yakın takipçisi olacaktır.BOZDAĞ EFESİ (3) ve ERKEHAN (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki GÜNALIMTAY (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANCAHİDEM (10-7) ciddi rakibi olacaktır.USCAN (8) ve BABATAY (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla SELNUR (1-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AL MAHA (6) en yakın takipçisi olacaktır.GREEN PUSS (7) ve ECEMNUR (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki SELÇUKOĞLU (2) ve BLACK SUN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.OĞLUM MELİH (14) en yakın takipçileri olacaktır.LADY TIFFANY (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan VICTORY RHYTHM (9) koşudaki favori isimdir.KING OF BROTHERS (4) favorinin ciddi rakibi olacaktır.ŞEHZADE METEHAN (7) ve NERUDA (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki EMİR EFESİ (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞİMŞEKYILDIZI (14) ciddi rakibi olacaktır.KOVBOY (8) ve GÖNÜL AVCISI (12) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi formuyla LADY DIAMOND (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.POUR TOI (7) en yakın takipçisi olacaktır.NIGELLA (6) ve ILARIA (2) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi