YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

3 Haziran 2016 Cuma

GanyanTime.com

3 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GÖZALAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NİŞANLI KIZ (12) ciddi rakibi olacaktır.VEGOOL (14-10) ve DİKOĞLU (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan BİTİRİMKARINCA (1) koşudaki favori isimdir.BÜREBEY (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KOŞANGÜZEL (3) ve MUHRİP (6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla DESTİÇAĞ (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MERTADAM (2) en yakın takipçisi olacaktır.BOZDAĞ EFESİ (3) ve ERKEHAN (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki GÜNALIMTAY (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.CANCAHİDEM (10-7) ciddi rakibi olacaktır.USCAN (8) ve BABATAY (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla SELNUR (1-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AL MAHA (6) en yakın takipçisi olacaktır.GREEN PUSS (7) ve ECEMNUR (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki SELÇUKOĞLU (2) ve BLACK SUN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.OĞLUM MELİH (14) en yakın takipçileri olacaktır.LADY TIFFANY (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan VICTORY RHYTHM (9) koşudaki favori isimdir.KING OF BROTHERS (4) favorinin ciddi rakibi olacaktır.ŞEHZADE METEHAN (7) ve NERUDA (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki EMİR EFESİ (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞİMŞEKYILDIZI (14) ciddi rakibi olacaktır.KOVBOY (8) ve GÖNÜL AVCISI (12) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi formuyla LADY DIAMOND (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.POUR TOI (7) en yakın takipçisi olacaktır.NIGELLA (6) ve ILARIA (2) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN