GanyanTime.com
YENİ

3 Haziran 2016 Cuma

SERCAN çancı

3 Haziran Kurtiniadis İSTANBUL 2. Altılı Ganyan Tahminleri (1.112 TL KAZANDIRDI)

 

Bugün çok yüksek bir ikramiye beklememkle birlikte Halis Karataş'ın ikramiyeye direkt etki edeceğine inanıyorum.


MY ROYAL SUN: Sentetikteki ilk yarışını müthiş bir performansla kazanan safkan bugün için ters gelebilecek gibi görünen uzun mesafede start alacak. Stilindeki rakibinin olmaması sebebiyle koşu temposunu düşük tutuarak düzlükte geriden gelebilecek ataklara direnmesi muhtemeldir. Alternatif Tek Adayımdır.


KARA TURBO: Bu tarz sorunlu rakipler yanında sivrilmesi normal bir isim olan safkan, bugün yine lehine şartlarda start alacak safkan önde ağır tempoda kaçacak olan ZAL arkasında 3+4 gibi gidip virajdan sonra kolay tempoda gelip liderliği almasını bekliyorum. Liderliği aldığı mesafeden sonra da müsait rakipleri ile arasındaki mesafeyi açarak kazanması benim için normal sonuç olacaktır. GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSU olarak öneriyorum.


SELÇUKLUBEYİ: Çok sert bir grupta şansını deneyecek olan safkan bir Kaizbert temsilcisi olması sebebi ile farklı sınıfıyla ve müthiş performansıyla  dikkat çeken isim sert rakiplerine rağmen bu koşuda da şanslı olmasını beklediğim isimdir.


GÜNGÖR BABA: Koşuda yarışacak olan safkanlara baktığımızda safkanlar arasındaki en formda ve eksiği olmayan isim olarak dikkat çeken kaliteli sasfksn bugün yine lehine şartlarda mücadele edecek. Startla birlikte ön tarafa gelip koşuyu forse etmesini beklediğim safkanın Fly By Me ve Yavuzsel tarafından erken preslere maruz kalmaması durumunda koşuyu kazanabileceğine inanıyorum. Net Favorimdir.


DAYIM BENİM: Bu tarz rakipler arasında her zaman ön planda olması normal kalitede bir isim Dayım Benim. Bugün için tempo biraz ağır geçecek olsa da bir şekilde koşuyu kazanacağına inanıyorum ve GÜNÜN BİR DİĞER BANKOSU olarak öneriyorum.


ALTINBUL: İlk yarışı etkili olan tay denk rakipler arasında Karataş faktörü ile kazanmaya oldukça yakındır. Artan formunun yanında iyi idman görüntüsü ve çim pistte daha iyi koşacak izlenimi almamdan dolayı koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


ŞABLONUM

6-MY ROYAL SUN // 1.7.2
5-KARA TURBO
3-SELÇUKLU BEYİ // 6.4.5.2.8
7-GÜNGÖR BABA // 3.1.2.8.6
2-DAYIM BENİM
2-ALTINBUL // 9.1.3.7.5.8

2. 6'LI GANYAN(6/5/8/3/2/2) : 1.112,25 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

TÜRKİYE'NİN TARTIŞMASIZ EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ

EMEĞE SAYGI. LÜTFEN SİTEMİZİ TÜM YARIŞSEVER DOSTLARINIZA TAVSİYE EDİNİZ.