YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

30 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile GÖNÜLGÜZELİ (5) ve GOBAKKIZI (4) birinciliğin güçlü adayları olup; GÜLSUHANIM (6) ve İMKANSIZIM (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili formunu koruyan MOBANGO (5) usta jokeyi ile favorimizdir. Son koşusunu beğendiğimiz DİDİ KOÇİ favorinin ciddi rakibi olup; AMIGRA (2) ve EGUNNER (3) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

3.Koşu: Üstün performansı ile SELÇUKLUBEYİ (2) günün güvenilir safkanlarından olup; HASANŞAH (1),KOLARAFET (3), ve AKHUN (7) hata arayacak safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen BABA BERAT (2) favorimizdir. İyi durumu ile DUBLIN (5) favorinin ciddi rakibi olup; ATEŞİN RÜZGARI (1) ve KUPALIM (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SÖZLÜM (11) ve SON BESTE (10) birinciliğin güçlü adayları olup; GÜLARİFE (8) ve AKANHAN (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen EMPIRE SON (3-8) favorimizdir. İyi durumu ile ZEUS (6) favorinin ciddi rakibi olup; SOYBAŞ (10) ve I SAW THE SUN (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Etkili formunu koruyan OLGUNABİ (2) usta jokeyi ile favorimizdir. Son koşularında dikkat çeken BAŞPEHLİVAN (3) favorinin ciddi rakibi olup; UÇAN (7) ve ATASOY (1) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

8.Koşu: Son üç koşusunu kazanan NORTH VALLEY (3) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; MORE THAN A GAME (2),CAMELOT (1) ve SERTTAŞ (4) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Son koşularını kazanan BADARBUNGA (3),KING CROWN (2) ve VICTORY SWORD (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SCHOOL DANCER (6) koşunun sürpriz ismidir.

10.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ARAF ZAMANI (1-6-11) ve SULTANHAN (7) birinciliğin güçlü adayları olup; DALGACI (3) ve ŞEKERAYŞE (9) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN