YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

30 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

30 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile GÖNÜLGÜZELİ (5) ve GOBAKKIZI (4) birinciliğin güçlü adayları olup; GÜLSUHANIM (6) ve İMKANSIZIM (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili formunu koruyan MOBANGO (5) usta jokeyi ile favorimizdir. Son koşusunu beğendiğimiz DİDİ KOÇİ favorinin ciddi rakibi olup; AMIGRA (2) ve EGUNNER (3) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

3.Koşu: Üstün performansı ile SELÇUKLUBEYİ (2) günün güvenilir safkanlarından olup; HASANŞAH (1),KOLARAFET (3), ve AKHUN (7) hata arayacak safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen BABA BERAT (2) favorimizdir. İyi durumu ile DUBLIN (5) favorinin ciddi rakibi olup; ATEŞİN RÜZGARI (1) ve KUPALIM (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SÖZLÜM (11) ve SON BESTE (10) birinciliğin güçlü adayları olup; GÜLARİFE (8) ve AKANHAN (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen EMPIRE SON (3-8) favorimizdir. İyi durumu ile ZEUS (6) favorinin ciddi rakibi olup; SOYBAŞ (10) ve I SAW THE SUN (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Etkili formunu koruyan OLGUNABİ (2) usta jokeyi ile favorimizdir. Son koşularında dikkat çeken BAŞPEHLİVAN (3) favorinin ciddi rakibi olup; UÇAN (7) ve ATASOY (1) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

8.Koşu: Son üç koşusunu kazanan NORTH VALLEY (3) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; MORE THAN A GAME (2),CAMELOT (1) ve SERTTAŞ (4) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Son koşularını kazanan BADARBUNGA (3),KING CROWN (2) ve VICTORY SWORD (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SCHOOL DANCER (6) koşunun sürpriz ismidir.

10.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ARAF ZAMANI (1-6-11) ve SULTANHAN (7) birinciliğin güçlü adayları olup; DALGACI (3) ve ŞEKERAYŞE (9) sonraki ihtimallerdir.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN