YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

30 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

30 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile GÖNÜLGÜZELİ (5) ve GOBAKKIZI (4) birinciliğin güçlü adayları olup; GÜLSUHANIM (6) ve İMKANSIZIM (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Etkili formunu koruyan MOBANGO (5) usta jokeyi ile favorimizdir. Son koşusunu beğendiğimiz DİDİ KOÇİ favorinin ciddi rakibi olup; AMIGRA (2) ve EGUNNER (3) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

3.Koşu: Üstün performansı ile SELÇUKLUBEYİ (2) günün güvenilir safkanlarından olup; HASANŞAH (1),KOLARAFET (3), ve AKHUN (7) hata arayacak safkanlardır.

4.Koşu: Son koşusunda beğenilen BABA BERAT (2) favorimizdir. İyi durumu ile DUBLIN (5) favorinin ciddi rakibi olup; ATEŞİN RÜZGARI (1) ve KUPALIM (3) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SÖZLÜM (11) ve SON BESTE (10) birinciliğin güçlü adayları olup; GÜLARİFE (8) ve AKANHAN (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunda beğenilen EMPIRE SON (3-8) favorimizdir. İyi durumu ile ZEUS (6) favorinin ciddi rakibi olup; SOYBAŞ (10) ve I SAW THE SUN (2) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Etkili formunu koruyan OLGUNABİ (2) usta jokeyi ile favorimizdir. Son koşularında dikkat çeken BAŞPEHLİVAN (3) favorinin ciddi rakibi olup; UÇAN (7) ve ATASOY (1) ihmale gelmeyecek safkanlardır.

8.Koşu: Son üç koşusunu kazanan NORTH VALLEY (3) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; MORE THAN A GAME (2),CAMELOT (1) ve SERTTAŞ (4) hata kollayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

9.Koşu: Son koşularını kazanan BADARBUNGA (3),KING CROWN (2) ve VICTORY SWORD (1) birinciliğin güçlü adayları olup; SCHOOL DANCER (6) koşunun sürpriz ismidir.

10.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ARAF ZAMANI (1-6-11) ve SULTANHAN (7) birinciliğin güçlü adayları olup; DALGACI (3) ve ŞEKERAYŞE (9) sonraki ihtimallerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN