YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 17 Eylül İzmir 1. Altılısını doğru tahmin ederek 9.793 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin.

30 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

30 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile LATINAGIRL (4) ve ŞİİRSEL (7) birinciliğin güçlü adayları olup; CHOCOLAT NOIR (1) ve DEMİRSEMA (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan DOMDOM (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde DAYS OF THUNDER (3) favorinin ciddi rakibi olup; OLIVE KING (2) ve NURİ BEY (8) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen PRINCESS WESTPORT (6) favorimizdir. İyi durumu ile PAYASLI (1) favorinin ciddi rakibi olup; LOVE ME TENDER (2) ve LAST SPEED (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Sevdiği mesafede TEMELHAN (4),toparlanan ÇARÇIRA (9),etkili yarışları ile GUNPOWDER (2) ve uzayan mesafede HOSLİ (5) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan AKIN AKIN (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde ALDERAMİN (5) favorinin ciddi rakibi olup; KUTUP (2) ve KUZEN (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Denk güçteki safkanların mücadelesinde PATRONİÇE (11),ZAMANPRENSİ (1) ve MOSTERGIRL (10) birinciliğin güçlü adayları olup; LİDERBABA (5) koşunun sürpriz ismidir.

7.Koşu: Son koşuda iyi durumdaki safkanlardan FESTİVALE (9) ve HAPPY VALENTINE (2) birinciliğin güçlü adayları olup; RED QUEEN (10) ve CHASTE (4) sonraki ihtimallerdir.