YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

30 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

30 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile LATINAGIRL (4) ve ŞİİRSEL (7) birinciliğin güçlü adayları olup; CHOCOLAT NOIR (1) ve DEMİRSEMA (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunu kazanan DOMDOM (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde DAYS OF THUNDER (3) favorinin ciddi rakibi olup; OLIVE KING (2) ve NURİ BEY (8) hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunda beğenilen PRINCESS WESTPORT (6) favorimizdir. İyi durumu ile PAYASLI (1) favorinin ciddi rakibi olup; LOVE ME TENDER (2) ve LAST SPEED (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Sevdiği mesafede TEMELHAN (4),toparlanan ÇARÇIRA (9),etkili yarışları ile GUNPOWDER (2) ve uzayan mesafede HOSLİ (5) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan AKIN AKIN (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde ALDERAMİN (5) favorinin ciddi rakibi olup; KUTUP (2) ve KUZEN (3) hata affetmeyecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: Denk güçteki safkanların mücadelesinde PATRONİÇE (11),ZAMANPRENSİ (1) ve MOSTERGIRL (10) birinciliğin güçlü adayları olup; LİDERBABA (5) koşunun sürpriz ismidir.

7.Koşu: Son koşuda iyi durumdaki safkanlardan FESTİVALE (9) ve HAPPY VALENTINE (2) birinciliğin güçlü adayları olup; RED QUEEN (10) ve CHASTE (4) sonraki ihtimallerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN