YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARLARIMIZ 23 MARTTA YİNE ŞOV YAPTI! ÖZGÜR GÖKÇE'NİN KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ 228 TL - YEDİLİ GANYAN TAHMİNİ 967 TL, HALİL ERDEM'İN KEMPTON PARK ALTILI TAHMİNİ 222 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

4 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

4 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İlk yarışlarını kolay kazanan DENİZİM (4) ve ALTUNSARAY (1) birinciliğin güçlü adayları olup; İLGAR TAY (2) ve BOZTEPEBEYİ (3) koşunun sürpriz isimleridir.

2.Koşu: Altılı Ganyanın ilk ayağında son koşusunu ölçü almadığımız EYVAH UZUN MEHMET (6) favorimizdir. GRİKURT (5), HABERBEYİ (7) ve DELALKIZ (8) hata arayacak isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan LEFKEL (6) favorimizdir. İdeal mesafesinde BEST TIME BEST (1) favorinin ciddi rakibi olup; ANIZARBOS (2) ve SLEVEN (11) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile PASPARTU (7) ve YAĞMURCAN (9) birinciliğin güçlü adayları olup; DUBLIN (2) ve HAZALHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan HAMARAT (4-3) favorimizdir. sevdiği mesafede DERAŞ (2) favorinin ciddi rakibi olup; OLGO (6) ve RUMBA (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Sezonun en iyi tayları arasında gösterilen GRAYSTORM (3) ilk kez koşacağı mesafeden etkilenmezse kazanması normal sonuç olacaktır. EUPRHATES (2),TEMSİL (9) ve THE LAST LEGEND (10) kazanma alışkanlıkları ile favoriyi zorlayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Etkili koşuları ile BÜYÜK BEREN (2) ve son koşusunu kazanan COŞANMERİÇ (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KARAMENDUH (1) ve BAHARŞAH (3) sonraki ihtimallerdir.


25.03 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

25.03 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.03 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN