YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

4 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

4 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: İlk yarışlarını kolay kazanan DENİZİM (4) ve ALTUNSARAY (1) birinciliğin güçlü adayları olup; İLGAR TAY (2) ve BOZTEPEBEYİ (3) koşunun sürpriz isimleridir.

2.Koşu: Altılı Ganyanın ilk ayağında son koşusunu ölçü almadığımız EYVAH UZUN MEHMET (6) favorimizdir. GRİKURT (5), HABERBEYİ (7) ve DELALKIZ (8) hata arayacak isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan LEFKEL (6) favorimizdir. İdeal mesafesinde BEST TIME BEST (1) favorinin ciddi rakibi olup; ANIZARBOS (2) ve SLEVEN (11) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile PASPARTU (7) ve YAĞMURCAN (9) birinciliğin güçlü adayları olup; DUBLIN (2) ve HAZALHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan HAMARAT (4-3) favorimizdir. sevdiği mesafede DERAŞ (2) favorinin ciddi rakibi olup; OLGO (6) ve RUMBA (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Sezonun en iyi tayları arasında gösterilen GRAYSTORM (3) ilk kez koşacağı mesafeden etkilenmezse kazanması normal sonuç olacaktır. EUPRHATES (2),TEMSİL (9) ve THE LAST LEGEND (10) kazanma alışkanlıkları ile favoriyi zorlayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Etkili koşuları ile BÜYÜK BEREN (2) ve son koşusunu kazanan COŞANMERİÇ (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KARAMENDUH (1) ve BAHARŞAH (3) sonraki ihtimallerdir.


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN