YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

4 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

4 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: İlk yarışlarını kolay kazanan DENİZİM (4) ve ALTUNSARAY (1) birinciliğin güçlü adayları olup; İLGAR TAY (2) ve BOZTEPEBEYİ (3) koşunun sürpriz isimleridir.

2.Koşu: Altılı Ganyanın ilk ayağında son koşusunu ölçü almadığımız EYVAH UZUN MEHMET (6) favorimizdir. GRİKURT (5), HABERBEYİ (7) ve DELALKIZ (8) hata arayacak isimlerdir.

3.Koşu: Son koşusunu kazanan LEFKEL (6) favorimizdir. İdeal mesafesinde BEST TIME BEST (1) favorinin ciddi rakibi olup; ANIZARBOS (2) ve SLEVEN (11) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile PASPARTU (7) ve YAĞMURCAN (9) birinciliğin güçlü adayları olup; DUBLIN (2) ve HAZALHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan HAMARAT (4-3) favorimizdir. sevdiği mesafede DERAŞ (2) favorinin ciddi rakibi olup; OLGO (6) ve RUMBA (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Sezonun en iyi tayları arasında gösterilen GRAYSTORM (3) ilk kez koşacağı mesafeden etkilenmezse kazanması normal sonuç olacaktır. EUPRHATES (2),TEMSİL (9) ve THE LAST LEGEND (10) kazanma alışkanlıkları ile favoriyi zorlayacak safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Etkili koşuları ile BÜYÜK BEREN (2) ve son koşusunu kazanan COŞANMERİÇ (5) birinciliğin güçlü adayları olup; KARAMENDUH (1) ve BAHARŞAH (3) sonraki ihtimallerdir.