GanyanTime.com
YENİ

4 Haziran 2016 Cumartesi

SERCAN çancı

4 Haziran Kurtiniadis ANKARA Tahminleri

 

Dünkü öngörüm gibi bugün de Ahmet Çelik faktörünün oyunlara direkt etki etmesi muhtemeldir :)

EYVAH UZUN MEHMET: Ankara da ilk kez yarışacak olsa da koştuğu gruplar ve mücadele ettiği rakipler bu gruptaki isimlerden çok üst seviyede olduğundan dolayı, önde seri safkanların hemen arkasında konumlanıp viraj üzerinde liderliği almasını ve fotoya kadar korumasını bekliyorum. Alternatif Tek Adayımdır. Rakipleri şablonumdadır.


LEFKELİ: Aradan sonra koşmuş olduğu yarışında zorlanarak kazansa da, o gün için erken öne düşüp süratlendirdiği yarışı gereksiz tempo yükselmesinden dolayı  sonlarda sallandığını düşünüyorum. Bugün öne düşecek Çiftçi Sultan'ın arkasında rahat bir bekleme yaparak 1000 metre yarış yapmasını beklediğim safkan kazanabilir. Favorimdir.


DUBLIN: Müthiş bir potansiyele sahip orijininden dolayı koşmasını uzun süredir beklediğim tay, müthiş idman görüntüsüne sahip. Etkili bir sprinter olabilecek potansiyelinden ötürü koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup Favorimdir.


RUMBA: Bu grupla mukayese edilemeyecek özellikte ve kaliteye sahip olan kısrak bugün hayatının en kolay yarışlarından birisine çıkacaktır. Her ne kadar mesafenin uzun olması kısrağa olumsuz etki yaratabilecek gibi görünse de  çoğu maidenden yeni çıkan ve vasat isimlerden oluşan rakiplerinin yanında çok rahat bir şekilde koşuyu kazanacağını inanıyor ve GÜNÜN BANKO İSMİ olarak öneriyorum.


GRAYSTORM: Bu safkana olan sempatimi, gazi favorim olduğunu ve koştuğu her yarışındaki düşüncelerimi beni tanıyan ve takip eden her dostum bilir. Bugün de Ankara'da insanların kendisine ters gelebileceğini düşündüğü bir mesafede piste çıkacak olan klas safkan, herhangi bir stile sabit isim olmamasının avantajlarını da yaşıyor. Graystorm her zaman 800 metre yarış yapan bir isim. Tempoyu düşük tutup kaçarak gittiği yarışı da 800 de kopartıyor, son yarışındaki gibi bekleme yapınca da 800 de yürüyüp kazanıyor. Bugün ters mesafede önlerde sert tempo olursa dahil olmayacağını, yarış içerisinde 2-3 gidip koşuyu yine kazanarak Şampiyonluk için geri sayıma geçeceğini düşünüyorum ve GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSU olarak öneriyorum.


NART CIRCASSIAN: Anne ve baba hattından dolayı da tempo yapan bir isim olmasından ötürü ve babasının da Dalayla olmasından dolayı ayrı bir sempatim olan safkan bugün bomboş kilosu iyi hazırlıkları ve müsait rakipler arasında yarışacak. Startla birlikte ön tarafa gelerek liderliği alacak olan isim, çok fazla rahatsız edilmediği takdirde koşuyu kazanarak BOMBA bir sonuç beklediğim isimdir. Çok zor bir ayak olmasından ötürü mümkün olduğunca fazla isme şans vermenizi öneriyorum.ŞABLONUM

6-EYVAH UZUN MEHMET //5.10.2.1.3.4
6.2.8.1.3.4.5.9.11
2.8.7
7-RUMBA
3-GRAYSTORM
11.2.3.5.1.4.6.7.8


HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM