YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

4 Haziran 2016 Cumartesi

Kurtiniadis Kurtiniadis

4 Haziran Secreteriat ANKARA Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Merhaba değerli dostlar.

Bundan böyle tahminlerimle sizlerle birlikte ganyantime.com'da olacağım.
Bu birliktelik inşallah şansı da beraberinde getirir diyerek yorumlarıma geçiyorum.


1.AYAK. H-16 mücadelede bir önceki koşusunda İzmir pistinde KV-6 koşup derece elde edemeyen 6-EYVAH UZUN MEHMET Ankara nın başarılı jokeyi Ö. Kaya ile favorimdir. Rakipleri ise bugün iyi bir yarış koşacağına inandığım 2-KARAKANTOS, Özellikle Kocaeli pistinde güzel yarışlarını izlediğimiz 5-GRİKURT, Kendisi tanıyan jokeyi Kocakaya ile sprintini ayarlarsa 7-HABERBEYİ ni yazacağım.


2.AYAK. Üç ay aradan sonra Ankara ya getirilen güzel bir yarış kazanan 6-LEFKELİ koşunun favori ismidir. Önceki yarışında şans verdiğim sprinter safkan 1-BEST TİME BEST Kilosu ağır olmasına rağmen bu grupla baş edebilecek güçtedir. Küçük kuponlar için bu iki at yeterli olacaktır. Geniş oynayanlara 9-LOWMAN ve 2-ANIZARBOS u yazmalarını öneriyorum.


3.AYAK. Bir GAGGOŞ yavrusu olan Ankara nın başarılı safkanları Elyalıos ve Olgo ile anneden kardeş 2-DUBLIN favorimdir. Son yarışında başarılı ikincilik elde eden sert jokeyi ile 7-PASPARTU ve Ankara çiminde genelde başarılı koşan Scarfece yavrusu 4-GINA MONTANA dan koşunun süprizini bekliyorum.


4.AYAK. Geçtiğimiz günlerde yarış gören, kalite safkan 7-RUMBA bu yarışı rahat kazanacağına inanıyor ve Banko öneriyorum.


5.AYAK. Gazi Provası Mehmet Akif Ersoy Koşusunda A. Çelik Mesafeyi tutarsa sevdiği pistte 3-GRAYSTROM favoridir. Fakat bu mesafede nasıl koşar gibi kafamda soru işaretleri oluştuğu için tek atmayıp yanına 9-TEMSİL ve 10-THE LAST LEGENT i yazacağım.


6.AYAK. Vasat arap atlarının bir araya geldiği bu koşuda sırasıyla 3,6,2,5,1 yazacağım.Bol Şanslar...


ŞABLONUM

6.2.5.7
6.1.9.2
2.7.4
7-RUMBA
3.9.10
3.6.2.5.1


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN