YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

4 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

5 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda USLUHAN (1-10) koşudaki ilk şanslı isimdir.KIZILTUĞLUM (4) en yakın takipçisi olacaktır.KATI KAZAN (3) ve BAKIRCIBEY (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KIZILHAN (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DESPOT (1) en yakın takipçisi olacaktır.OLGUNBABA (5) ve BAHTIAK (3-6) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki ATEN (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.FLO JO (7) en yakın takipçisi olacaktır.ANGEL FLY (1) ve KECHICHE (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan ALY GIRL (1) koşudaki favori isimdir.HARD BABY (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PRIZE FOR (6) ve SWEET BREW (7) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla SILENT CAT (19) ve FOULITA (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.HELGALEIN (10) ciddi rakipleri olacaktır.GÖLALAN (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi durumdaki FIRST POWER (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.THE PRESIDENT SON (9) en yakın takipçisi olacaktır.ARAS FIRTINASI (1) ve ÖZGÜ (15) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla AMANKAYA (1) ve GÖZYAŞI GECESİ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ELANİLİM (3) ciddi rakipleri olacaktır.MY SULTAN (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

8.Koşu: Formda olan COOGER (2) koşudaki favori isimdir.WOLF PRINCE (11-9) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SİNCLAR (8) ve CURTARALO (3) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: Deneyimli jokeyiyle DONTLOOSEDCONTROL (2-7) koşudaki ilk şanslı isimdir.ADABEYI (1) ciddi rakibi olacaktır.AYSEDEF (12) ve RÜZGAR GOLD (6) sonraki ihtimallerdir.