YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

5 Haziran 2016 Pazar

GanyanTime.com

5 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda AĞAPERSEN (1) koşudaki favori isimdir.SAHİPBEY (3) favorinin ciddi rakibi olacaktır.KRONOS (2) ve OĞLUM EMİR (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla PAYASLI (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.VENJURA (12) en yakın takipçisi olacaktır.FELEKSOR (5) ve HALOWANGO (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BULLET PROOF (11) ve RIVER CAT (14) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.POWER OF BROTHERS (17) ciddi rakipleri olacaktır.SPUMADOR (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla RAIL TRAP (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEST GUNNER (1) ciddi rakibi olacaktır.TOPRAKHAN (3) ve DESIRES PEARL (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan ATMACA KIZ (1) koşudaki favori isimdir.EL CAPITAN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KARA OĞLUM (3) ve KÜÇÜKOĞLUM (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Artan formuyla ALTINBEŞİK (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABAORHAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.FLYING QUEEN (7) ve PRODIGY (9) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki MİMOZA ÇİÇEĞİ (1) ve GÜLERCE (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LALUŞ (3) ciddi rakipleri olacaktır.ALAKIZ (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.