5 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

5 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda AĞAPERSEN (1) koşudaki favori isimdir.SAHİPBEY (3) favorinin ciddi rakibi olacaktır.KRONOS (2) ve OĞLUM EMİR (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla PAYASLI (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.VENJURA (12) en yakın takipçisi olacaktır.FELEKSOR (5) ve HALOWANGO (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BULLET PROOF (11) ve RIVER CAT (14) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.POWER OF BROTHERS (17) ciddi rakipleri olacaktır.SPUMADOR (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla RAIL TRAP (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BEST GUNNER (1) ciddi rakibi olacaktır.TOPRAKHAN (3) ve DESIRES PEARL (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan ATMACA KIZ (1) koşudaki favori isimdir.EL CAPITAN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KARA OĞLUM (3) ve KÜÇÜKOĞLUM (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Artan formuyla ALTINBEŞİK (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABAORHAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.FLYING QUEEN (7) ve PRODIGY (9) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi durumdaki MİMOZA ÇİÇEĞİ (1) ve GÜLERCE (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LALUŞ (3) ciddi rakipleri olacaktır.ALAKIZ (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi