YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

5 Haziran 2016 Pazar

Kurtiniadis Kurtiniadis

5 Haziran Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

HARD BABY: Sınıfı ve yarıştığı rakipler bazında bu grubun çok üzerinde bir performansa sahip olan kısrak aradan sonra gördüğü koşuyla kondüsyon açığını kapattı. İdman pistinde de çok iyi görünen isim bugün müsait rakipleri yanında kazanabilir. Favorimdir. Mİ BOMBON: Müthiş bir kısrak. Yarış içinde çok kolay gidebilen ve düzlük üzerinde de harika bir sprint sergileyebilme özelliğiyle gücünü tüm yarışa yayabilen isim bugün lehine uzun mesafede herhangi bir trafik sorunu yaşamadığı takdirde kazanmasını beklediğim isimdir.


TRANSPORTER: Öz kardeşi Toruk Macto'nun çok güçlü bir kan hattı olması sebebiyle dikkatime takılan safkan aradan sonra gördüğü koşuda zorlanmadan bir yarış gören tay idman pistindeki mükemmel görüntüsü ile bugün koşuyu kazanmaya en yakın isimdir.


AMANKAYA: Çok sık koşmasına ve garklı illerde yarışmasına rağmen erkek gibi mücadele eden kısrak daha önce geçtiği rakipler arasında yarışacağından dolayı, çok sık koşmasından olumsuz etkilenmediği takdirde koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup GÜNÜN BANKOSUDUR...


ANGEL HORSE: Yarış hayatına müthiş bir giriş yapan safkan sonrasında farklı illerde yarışmasından ve çeşitli sorunlarından dolayı bekleneni veremedi. Bugün DB takısı ile yarışacağındam ve son yarışındaki diri görüntüsünden dolayı dikkatime takılan isim farklı koşacak olup Favorimdir...


RÜZGAR GOLD: Son yarışında bir ara kazanır gibi görünse de o gün için BABBINO CARO ya yapacağı fazla bir şey yoktu. Yükselen formu ve iyi idman görüntüsü ile kazanabilir. Favorimdir.


ŞABLONUM

3.6.7.1.4.5
16.22.17.19.7.10.5.8.13.1
10.9.1
1-AMANKAYA
1.6.8.7.11.3.5
6.5.12


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN