YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

6 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

6 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşularını kazanan EDEBEY (5) ve KONGO (8) birinciliğin güçlü adayları olup; IRMAK SULTAN (2) ve KIZIL HANÇER (6) hata kollayacak safkanlardır.

2.Koşu: Etkili koşuları ile ABRAJ (1) ve son koşusunu kazanan CORITIBA (7) birinciliğin güçlü adayları olup; ADONİSİM (6) ve DARK GUARDIAN (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile COUNTRY EKSPRESS (3) ve SİNKIZI (7) birinciliğin güçlü adayları olup; MİZGİNHAT (6) ve KARABİA (5-8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: KV-7 Koşuda BEDWULF (3), RED REBEL (4) ve NEW CASTLE (2) birinciliğin güçlü adayları olup; AYTEMİZ (7) koşunun sürpriz ismidir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen BEYAZ KULE (1) favorimizdir. İyi durumu ile BAHANE (2) favorinin ciddi rakibi olup; KOLAÇAN (5) ve KAPTANTOR (4-6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

6.Koşu: Denk güçteki safkanların mücadelesinde GAZEVAN (2), GÜÇSALAN (1), SASANİ KAPLANI (12) ve ŞÖLENİM (6) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN