YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

8 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

61. Kısrak Koşusu’nu Mustafa Çiçek ile TENERIFE SONG Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bu önemli koşuyu, Mehmet Kaan Kurt’un sahibi, Erkut Koca'nın antrenörü olduğu, jokey Mustafa Çiçek idaresindeki TENERIFE SONG (Fastneck Rock - Dancingintheclouds / Rainbow Quest) isimli kısrak kazanmayı başardı.

Kariyerinin 11. startından 3. ve en önemli başarısını çıkaran doru kısrak TENERIFE SONG, 12 Temmuz 2015 tarihinde İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda katıldığı Mary Ellen Koşusu (Şartlı - 1) ile yarış hayatına başladı. 3. startında Maiden'e veda eden kısrak ardından, Yeniköy Koşusu (KV-8) ikinciliği ve son olarak da 18 Mayıs tarihinde katılıp kazandığı Handikap - 16 koşu ile Kısrak Koşusu'na gelmişti.

3 yaşlı 22 safkan İngiliz kısrağının mücadele verdiği, çim pistte 2100 metre mesafede düzenlenen 61. Kısrak Koşusu'nun bu yılki birincilik ikramiyesi 550.000 TL olarak belirlendi. Kısraklar için sezonun bu önemli randevusunu,   Ergun Kalabak'ın sahibi olduğu Selim Kaya idaresindeki FOULITA (Unaccounted For - Speedy Girl / Wolf) ikinci, İlyas İlbey'in sahibi olduğu Ahmet Çelik ile bu önemli koşuya katılan İPSİZ KIZ (Red Bishop - Shiero / Castle Rising) üçüncü, Serhat Aras'ın sahibi olduğu Ömer Kaya idaresindeki WARRIOR GIRL (Fernando - Gimme Hope Joanna / Sri Pekan) de dördüncü olarak tamamladı.

Kısrak Koşusu’nu kazanan TENERIFE SONG için bitiriş derecesi 2.08.78 olurken, farklar 3 Boy - 2,5 Boy - 1/2 Boy şeklinde gerçekleşti.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN