YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

7 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

7 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda PARPALİ (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALTINCI HİS (1) ciddi rakibi olacaktır.AYHANAĞA (2) ve SÖZLÜM (11) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki RUAT (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜCELİR (1) en yakın takipçisi olacaktır.FOTERLİ (6) ve SONBABA (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan AFRICAN QUEEN (1) koşudaki favori isimdir.GAZELLE EYES (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KÜLÜNK SULTAN (4) ve EZGİLİ (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla MISS MELODY (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BLACKOUT (3) en yakın takipçisi olacaktır.VULCANUS (9) ve GRAND STAR (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan ARAF ZAMANI (11-12) koşudaki favori isimdir.KAFKASOĞLU (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DİLBERAĞANINOĞLU (2) ve EMİRGAN (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki GÖZ GÖZ EREN (4) ve SERHUNCAN (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIZILYILMAZ (2) en yakın takipçileri olacaktır.MONAVENTO (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla KINOWA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FOREVER HERE (2) en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK AJİBA (1) ve VELİAHT (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan GÜMBÜRGÜMBÜR (4) koşudaki favori isimdir.ŞAHPAZLI (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FİRİKYA (5) ve ENDEREFE (2) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki DEMİRCİEFE (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.LİDEREFE (8) en yakın takipçisi olacaktır.GÖNÜLGÜZELİ (11) ve DOĞA ÜSTÜ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN