7 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

7 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda PARPALİ (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALTINCI HİS (1) ciddi rakibi olacaktır.AYHANAĞA (2) ve SÖZLÜM (11) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki RUAT (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜCELİR (1) en yakın takipçisi olacaktır.FOTERLİ (6) ve SONBABA (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan AFRICAN QUEEN (1) koşudaki favori isimdir.GAZELLE EYES (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KÜLÜNK SULTAN (4) ve EZGİLİ (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla MISS MELODY (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BLACKOUT (3) en yakın takipçisi olacaktır.VULCANUS (9) ve GRAND STAR (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan ARAF ZAMANI (11-12) koşudaki favori isimdir.KAFKASOĞLU (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DİLBERAĞANINOĞLU (2) ve EMİRGAN (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki GÖZ GÖZ EREN (4) ve SERHUNCAN (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIZILYILMAZ (2) en yakın takipçileri olacaktır.MONAVENTO (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla KINOWA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FOREVER HERE (2) en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK AJİBA (1) ve VELİAHT (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan GÜMBÜRGÜMBÜR (4) koşudaki favori isimdir.ŞAHPAZLI (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FİRİKYA (5) ve ENDEREFE (2) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki DEMİRCİEFE (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.LİDEREFE (8) en yakın takipçisi olacaktır.GÖNÜLGÜZELİ (11) ve DOĞA ÜSTÜ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi