YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

7 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

7 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda PARPALİ (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ALTINCI HİS (1) ciddi rakibi olacaktır.AYHANAĞA (2) ve SÖZLÜM (11) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki RUAT (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.YÜCELİR (1) en yakın takipçisi olacaktır.FOTERLİ (6) ve SONBABA (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan AFRICAN QUEEN (1) koşudaki favori isimdir.GAZELLE EYES (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KÜLÜNK SULTAN (4) ve EZGİLİ (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla MISS MELODY (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BLACKOUT (3) en yakın takipçisi olacaktır.VULCANUS (9) ve GRAND STAR (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan ARAF ZAMANI (11-12) koşudaki favori isimdir.KAFKASOĞLU (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DİLBERAĞANINOĞLU (2) ve EMİRGAN (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki GÖZ GÖZ EREN (4) ve SERHUNCAN (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIZILYILMAZ (2) en yakın takipçileri olacaktır.MONAVENTO (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla KINOWA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FOREVER HERE (2) en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK AJİBA (1) ve VELİAHT (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Formda olan GÜMBÜRGÜMBÜR (4) koşudaki favori isimdir.ŞAHPAZLI (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FİRİKYA (5) ve ENDEREFE (2) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki DEMİRCİEFE (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.LİDEREFE (8) en yakın takipçisi olacaktır.GÖNÜLGÜZELİ (11) ve DOĞA ÜSTÜ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.