YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

7 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

7 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DURAN AĞA (1) koşudaki favori isimdir.ÇEKO DAYI (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.WOLF SON (4) ve FIRST CHANCE (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KAÇAKPEREST (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MY CEM (4) ciddi rakibi olacaktır.PRENS DESTAN (5) ve MELİKBEY (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki LA BOHEME (1) ve VIRGINIA WOLF (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LION BLEU (6) ciddi rakipleri olacaktır.MENINA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla SİBİRYALI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ONURLUCAN (2) ciddi rakibi olacaktır.ATLIOĞLUM (3) ve ŞAHDEMİR (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan BAILAMOS (1) koşudaki favori isimdir.BOYKA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PERFECT YILDIZ (3) ve SPORTIVO (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki DAĞGİBİ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARTALÖMER (5) en yakın takipçisi olacaktır.ÇİFTÇİBEY (3) ve SARECAN (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: İyi formuyla DOUBLE STEEL (6) ve FINY (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SABRET (3) en yakın takipçileri olacaktır.STREET PARTY (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN