7 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

7 Haziran Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DURAN AĞA (1) koşudaki favori isimdir.ÇEKO DAYI (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.WOLF SON (4) ve FIRST CHANCE (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla KAÇAKPEREST (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MY CEM (4) ciddi rakibi olacaktır.PRENS DESTAN (5) ve MELİKBEY (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki LA BOHEME (1) ve VIRGINIA WOLF (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LION BLEU (6) ciddi rakipleri olacaktır.MENINA (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi formuyla SİBİRYALI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ONURLUCAN (2) ciddi rakibi olacaktır.ATLIOĞLUM (3) ve ŞAHDEMİR (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan BAILAMOS (1) koşudaki favori isimdir.BOYKA (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.PERFECT YILDIZ (3) ve SPORTIVO (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki DAĞGİBİ (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.KARTALÖMER (5) en yakın takipçisi olacaktır.ÇİFTÇİBEY (3) ve SARECAN (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: İyi formuyla DOUBLE STEEL (6) ve FINY (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SABRET (3) en yakın takipçileri olacaktır.STREET PARTY (10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi