YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Haziran 2016 Salı

Fırst Class Haberler

7 Haziran Furkan KOCAELİ Koşu Yorumları, Tahmin ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: Hisarhan- Gufre 53 orjinli ve yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan BURSAGÜLÜ ilk şans verdiğim isimdir. İzmir'de hazırlıkları yapılan kısrak dün Kocaeli pistinde de bir kez galop yaptırıldı. 1000 metre çalışmaları grup için idare eder derecede ama zaten grup oldukça kötü süpriz yapacak kapasitede hazırlıklar ile çıkacak yarışa. Dikkat edilmeli. Startta kalmadığı sürece uzayan mesafede MY CEM yine buradaki rakiplerinden daha ayrı bir koşu sergiliyor. 1200 metre yarışlarında gayet iyi koşan ve son startında ŞARLTI-4 mücadelede 6 BOY startta kalmasına rağmen virajı en sonuncu dönüp çok güçlü ataklarla gelip 3.olmuştu. Mutlaka kuponlarda olmalıdır. KAÇAKPEREST yine dün bahsettiğim FATMA GELİN gibi çok arkalarda bekleme yarışı yapan ve çok sert sprint ile gelen safkan yine önlerde yer tuttuğuna çok daha iyi sonuç alacağından eminim. Çok gerilerde bekleme yapması anlaşılmaz bir durum. Yine son yarışından startta kalan UÇANDAĞ düzgün çıkarsa rakiplerini geçebilir. Değişen takısı ile piste çıkacak olan safkan son yarışında virajı MY CEM gibi sonlarda dönüp MY CEM kadar etkili olamasa da 5. olmuştu. 

2.AYAK: İzmir'den Beri sürekli takibimde olan MENİNA yarış alabileceği uygun bir grupta. Son koştuğu H-16 1700 Metre yarışta iyi koşan ve üçüncü olan kısrak yarışın en şanslı ismidir. Özellikle uzun mesafede İZMİR'de iyi yarışlar koşmuştu. Burada kafamda iki safkan için sorular var. Bir yarış önce TEK olur dediğiniz VIRGINIA WOLF nasıl koşacak düşüncesi var? O gün beni yanıltmadı iyi koştu ve birinci oldu fakat bugün bu mesafe kendisine ters gelebilir. CUBA LIBRE'de soru işareti? Yine 3 ay aradan sonra pistlere geri dönen ve KOCAELİ pistinde daha iyi olduğuna inandığım WILD FLOWER yarışın sürprizi olur. Yavaş yavaş toparlandığı izlenimini bana verdi. Daha önce Bursa ve Kocaeli pistlerinde uzun mesafe deneyimine de sahip. LION BLUE uzun mesafe yarışları güzel, son yarışı ölçü değil yine sevdiği pist ve mesafede. LA BOHEME, VIRGINIA WOLF, LONGLIVE ve CUBA LIBRE sonraki ihtimallerdir. CUBA LİBRE yarıştan çıktığından şablonda da değişiklik yapıp çıkardım arkadaşlar .

3.AYAK: Kendisi için belkide bulabileceği en uygun grubu bulan SİBİRYALI yine bir diğer TEK önerdiğim safkandır. Kocaeli'nde koşmuş olduğu 7 yarışta 1 birincilik elde eden ve 6'sında tabelada yer alan SİBİRYALI yine kendisi için uygun bir grup buldu desem tamda yeridir. Eksik koşması halinde ise eski formundan uzak olan SIRKAYA ve yine eski formundan tamamen uzak olan TUMBULSABURUM en ciddi rakibidir.


At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.AYAK: Yine kendisine çok uygun bir grupta koşacak olan BAILAMOS grup içinde zaten en iyi 1200 metre pist mesafesinde 1.12 gibi dereceleri ile açık ara önde. Bir yarış önce daha uygun grupta TEK önerdiğim safkan bugün bu grupta daha da önlerde olup yarışı kazanması muhtemeldir. Ben GÜNÜN TEKİ olarak kuponumda yanına at yazmayacağım. 


5.AYAK: İlk iki yarışında İstediği performansı veremeyen fakat tamamen yanlış pist tercihinden kötü koşan ÇİFTÇİBEY bugün ilk atımdır. Sancakbey orjinli safkan tam KABA KUMCU desem yeridir. Şayet babadan kardeşleri SENTETİK pistte bugüne kadar sadece 3 tane birincilik elde ederken, zaten bu piste yatkın yavrular ortaya çıkarmadığı apaçık ortada. Bununla birlikte Bu safkanın babadan kardeşleri KABA KUM pistte toplamda 291 birincilik elde etmiştir. Daha fazla ayrıntıya da girmek isterdim ama bunlar bu safkan için yeterli olacak bilgilerdir. DİLBAĞI takısı ile 2. yarışına çıkacak olan SARECAN ilk yarışında 1200 metreyi 1.28.61 ile koşmuş olsa da DİLBAĞI takısıyla daha farklı koşarsa etkili olacaktır. Gözden kaçırılmaması gereken bir detaydır.İyi koşması muhtemel. Yine aynı gün bölünmüş maiden mücadelede farklı gruplarda koşan ve yarış yaşamına yeni başlayan DAĞGİBİ o gün 1200 metre mesafeyi 1.26.82 gibi iyi bir derece ile tamamlamıştı.

6.AYAK: Orjin olarak KABA KUMA da yatkın görüntüsü olan SABRET yarışın en şanslı isimlerinden biridir. İstanbul SENTETİK pistte kısa mesafede iyi yarışlar koşma başarısı gösteren kısrak ilk defa KABA KUMA çıkacak olsa da pisti yadırgamadığı halde yarışı başladığı gibi bitirebilir. Önde baskı yemediği takdirde viraja güçlü dönerse arkadaki rakipleri biraz zor yetişir gibi. Ben kendisini çok şanslı görüyorum bu yüzden ilk sıradan şans veriyorum. Yine iyi yarışlar koşan DOUBLE STEEL uygun grupta ideal kilosu ile sahne alacak. Son yarışı biraz etkisiz olsa da bugün bu grupta birinci olacak şartlar lehinedir. FINY yine SENTETİK pistte etkili yarışlar koşuyor ama belki bu mesafe biraz kısa gelebilir kendisine. Genel olarak 1400-1500 Metre mesafede daha etkili olacağını düşünüyorum fakat grup çok güçsüz olduğu için biraz önlerde yer tutarsa rakiplerini geçebilir. FINY zor bir at, sprint mesafesini ayarladığında etkili koşuyor ama bugün kendisine binecek Müslüm kardeşimizin dikkatli binmesi lazım ki başarılı bir sonuç elde etsin. Kafamda bu kısrak ile ilgili mesafe ve binici sorunları olmasından ötürü diğer iki atın gerisinde şans veriyorum. Her ne kadar arası olsa da Şablonuma son anda İlave ediyorum STREET PARTY isimli safkanı. Daha önce Kocaeli Pistinde iyi yarışlar çıkardı kısa mesafede. Son dakika değişikliği ile kendisine de şans veriyorum şablonumda.

ŞABLON 

7,4,2,6
7,4,6,1,2,3

4,,,8,7
1.BAILAMOS

3,,8,4
3,,4,6,10


20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN