GanyanTime.com
YENİ

7 Haziran 2016 Salı

SERCAN çancı

7 Haziran Kurtiniadis KOCAELİ Tahminleri

 

KAÇAKPEREST: İki yarışında da bugünkü binicisinin gereksiz özgüveninden kaybettiğine inandığım tay ile bugün aynı hataya düşmeyeceğini umuyorum. Bugün daha etkili ve sağlam bir biniş sergileyerek daha güçlü bir sprintle koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum GÜNÜN İLK BANKOSUDUR...VIRGINIA WOLF: Kendisinden çok daha güçlü rakiplerini hayatının ilk yarışında hiçte zorlanmadan geride bırakırken ne denli kaliteli bir isim olduğunu gözler önüne serdi. Hayatının ikinci yarışında da böylesine uzun mesafeden etkilenmediği takdirde kolay kazanmasını bekliyorum. Alternatif Tek Adayımdır.
SİBİRYALI: Gruptaki aprantiler arasında ağır basan yetenekli aprantisi idaresinde ve mesafe avantajı ile birlikte yarışacak. Onurlucan haricinde form ve performans olarak yaklaşabilecek bir rakibi bulunmamakla beraber, rakibinin de uzun mesafe tecrübesinin olmamasının yanında aprantisinin de çok tecrübesiz isim olması ibreyi tamamen  SİBİRYALI'ya çevirmekte. Alternatif Tek Adayım Sibiryalı'dır. TEK RAKİP ONURLUCAN olacaktır.BAILAMOS: Grup içerisinde 3 isimde önlere giden ve sürat arayan isimlerden oluşuyor. Bu şartlar altında çok iyi bir bekleme yaparak düzlük üzerinde önündeki rakiplerini kolay şekilde ekarte ederek fotoya kadar rahat bir şekilde uzanmasını bekliyorum. GÜNÜN BİR DİĞER BANKOSUDUR.


ÇİFTÇİBEY: İstanbul da gördüğü koşularda gerçek gücünü yansıtamadığını düşündüğüm safkan bugün Kocaeli'ne gelerek müsait bir grup yakalamış durumda. Bu koşuda gerçek gücünü sahaya yansıtabileceğine inanıyorum. Favorimdir.CREE MAX: Bugün hayatının son yarışına çıkacak olan safkanın tüm şartlar lehine.  Son kurşununu bu akşam atacak. Pist, mesafe, kulvar,jokey, kilo her avantaj lehine. Son üç yarışını ters mesafelerde favori ve favoriye yakın şekilde tutulan isim bugün için en ideal mesafesinde yarışacak. Startla birlikte öne düşüp koşuyu kazanmasını bekliyorum. Ancak favorim olarak önerebiliyorum. Rakipleri şablonumdadır.ŞABLONUM

2-KAÇAKPEREST
2-VIRGINIA WOLF //  1.7.5.6.3.4
4-SİBİRYALI // 2
1-BAILAMOS
3-ÇİFTÇİBEY //8.5.4.6.2
8-CREE MAX //4.5.6.7.11.9.10.1.2.12.3