YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Haziran 2016 Salı

GanyanTime.com

8 Haziran Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile OĞLUM EYMEN (3) ve DEOMAX (2) birinciliğin güçlü adayları olup; SERHOŞ DEDE (4) ve SPEEDY DOST (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son koşusunda beğenilen GOLDEN COUNTESS (3) favorimizdir. İyi durumu ile MASTAR KIZI (1) favorinin ciddi rakibi olup; HIZMALI (9) ve TIME OF FLIGHT (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Etkili koşuları ile KAÇAR FEVZİ (1) ve son koşusunu kazanan CAPPADOCIA (4) birinciliğin güçlü adayları olup; VEYSİBABA (7) ve SEMETEY OĞLU (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son koşusunu kazanan BORDOBATUR (14) favorimizdir. İdeal mesafesinde DEDE ÖMER (4) favorinin ciddi rakibi olup; ŞÜKRANIN OĞLU (1) ve KRAL MÜDÜR (7) hata affetmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son koşusunda beğenilen AIGAI (3) favorimizdir. İyi durumu ile TAY BİKE (1) favorinin ciddi rakibi olup; MIAMI BEACH (11) ve KATNISS (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile ROJHATAĞA (1) ve VOLKANIMSIN (3) birinciliğin güçlü adayları olup; SAALİH (2) ve INTO STAR (8) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen HASKAN (2-14) favorimizdir. İyi durumu ile DORUKEFE (6) favorinin ciddi rakibi olup; DİDİMOĞLU (5) ve YEŞİLTAŞ (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

8.Koşu: Son koşusunda beğenilen ATAŞTACUS (1) favorimizdir. İdeal mesafesinde VIRGIN PEARL (17) favorinin ciddi rakibi olup; TOMS TO TOMS (3-16) ve KLEINER KIND (5) hata affetmeyecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN