YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

8 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile CAHARKALA (1) ve YENİLMEZ (3-4) birinciliğin güçlü adayları olup; MISTER ÇEKO (7) ve FAIRY DANCER (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Son on üç koşusunu kazanan MAVİDALGA (3) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; GÜZELKAYA (2),HANCIOĞLU (4) ve İBİN (4) hata kollayacak safkanlardır.

3.Koşu: İlk koşusunu kazanan BURCUSULTAN (1) favorimizdir. İlk yarışında dikkat çeken SERMELEK (9) favorinin ciddi rakibi olup; HİRA (6) ve GÖZ AĞRISI (5) hata affetmeyecek isimlerdir.

4.Koşu: Etkili koşuları ile DOST ELİ (5) ve son koşularını kazanan ŞANSKÜPÜ (8) birinciliğin güçlü adayları olup; TAHİRE (1) ve ANEMON FIVE (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Son koşusunu kazanan RADYOCU (6) favorimizdir. İyi durumu ile VICTORY IS OURS (8) favorinin ciddi rakibi olup; THE WORLD IS YOURS (7) ve MY BILLIONAIRE (2) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

6.Koşu: Son koşusunu kazanan AĞRI KESİCİ (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde BAŞMİMAR (3) favorinin ciddi rakibi olup; AKŞENYİĞİT (5) ve ONNUMARA (1) hata affetmeyecek isimlerdir.

7.Koşu: Daha sert gruplarda daha iyi sonuçlar alan ilerleyen yaşına rağmen etkili koşan BESLENEY (2) ve son koşusunda tabela dışında kalsada yakın ara ile iyi bir derece yapan KURTÇABEY (5) birinciliğin güçlü adayları olup; TİBET (6) ve YOLDAŞ (4)sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: Son koşusunu ölçü alamadığımız AMARELISE (5),formda jokeyi ile DIAMOND FLAME (7),önde boş kalırsa LABEZERIN (1) ve son koşusunda dikkat çeken RAZİYE ANA (2) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN