YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Haziran 2016 Çarşamba

Kurtiniadis Kurtiniadis

8 Haziran Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Yedili Ganyan ve Plase oyunları için MAVİDALGA yeterli olur.


HİRA: İyi rakiplerle koştuğu son yarışında ilk kez takılan KG takısı olumlu etki bıraktığını gördük. Starttan oyalanarak çıkmasına rağmen süratli giden yarışta bariyer dibinden çok etkili ataklar gerçekleştiren safkan 30-40 mt daha mesafe olsa koşuyu kazanacak şekilde ataklar gerçekleştirdi. Bugün bir kez daha KG takısı ve uyumlu binicisi Ömer Kaya idaresinde kazanabileceği grupta favorimdir.

DOST ELİ: Sentetik pist performansı daha etkili olan ismin Aynı pist ve mesafede kolay birinciliği bulunurken 1400 metrede Amankaya, Derinsultan gibi kendini ispat etmiş isimler arkasında başarılı bir üçüncülük elde etti. Koşularının üst üste gelmesi sebebi ile tam performansını piste yansıtamadığını düşündüğüm isim bugün kazanabileceği grupta olduğundan bu avantajını kullanarak koşuyu kazanmasını beklediğim isim Alternatif Tek Adayımdır.

THE WORLD IS YOURS: Takipçilerim bilirler ki bu safkana olan sempatim fazladır. Temsiş'in İstanbul da kazandığı yarışta da çok tuttuğum safkan Temsil'e iki kez mağlup olurken yarış içerisinde sürekli talihsizlikler yaşıyor. Ya kapanıyor, ya tampon yiyor ya jokey hatası derken koşuları birer birer kaybediyor. Bugün de yine denk rakiplerle lehine uzun mesafede daha iyi jokeyi ile yarışacak. Baştan sona yarışı önlerde götürmesini beklediğim isim virajdan sonra temposunu arttırarak neticeye gitmeye çalışacak olup bunu başarabilecek güçtedir. Favorimdir.AĞRI KESİCİ: Çeşitli sorunlarından dolayı ara verip koştuğu koşusunun ardından Elanilim gibi bir ismi geride bırakırken çok diri bir görütü verdi. Bugün hem artan yarış nefesi, hem artan koşu tecrübesi ve nispeten daha uygun rakiplerle birlikte yarışacağından dolayı koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup Alternatif Tek Adayımdır.


LOKOMOTİF: İlk etapta koşacak atlara bakan bir ismin direkt kilodan eleyebileceği nitelikte bir isim olsa da önde kendisini rahatsız edecek bir isim bulunmaması sebebiyle, çok rahat şekilde arkadaki isimlere kendi temposunu kabul ettirip çok ağır kilosuna rağmen çıktığı gibi fotolayabilecek isim olup Favorimdir.


AMARELISE: Kalite kısrakla ilgili düşüncelerimi her koştuğu yarışında belirtmişimdir. Bugün yine uzun uzadıya anlatma gereği duymuyorum. İnanılmaz uygun bir grupta start alacak ve önde yarışın temposunu yukarılara taşıyacak isimler bulunması sebebiyle, düzlük üzerinde müthiş bir sprint sergileyerek kazanmasını beklediğim isim olup GÜNÜN BANKO İSMİ olarak öneriyorum.


ŞABLONUM


6.7.1.9.2.5
5-DOST ELİ // 2.4.7.8.3.6
7.1.8.5.6
2-AĞRI KESİCİ // 6.3.5.1
1.6.7.2.5.4
5-AMARELISE


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN