9 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

9 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KAREEM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.STAR OF MELİH (2) ciddi rakibi olacaktır.CHERI CHERI LADY (1) ve ENRICOM (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla ONTUĞ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOĞA KRALİÇESİ (5) en yakın takipçisi olacaktır.SİVEREK DİYARI (4) ve FRODO BAGGINS (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla SEMİHKAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ARASHAN (1) ciddi rakibi olacaktır.BİMEN (5-9) ve TOMMİKS (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ALARAM (1) ve FÜLANE (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ARIM (5) en yakın takipçileri olacaktır.BİNDALINGÜLÜ (3-10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Formda olan RUDE BOY (4) koşudaki favori isimdir.ARSEN LUPEN (5-8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ORADINARIO (1) ve BAYBAŞKAN (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla TORAMAN (5-7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SARAYBOSNA (3-1) en yakın takipçisi olacaktır.KAFADAR (2) ve YURTTAY (6-4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Formda olan YOUNG BOND (2) koşudaki favori isimdir.PETEK DİSA (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MOBANGO (3) ve BADARBUNGA (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki CORSICA (3) ve ALEV ABLA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SEA PEARL (14) en yakın takipçileri olacaktır.UNIVERSE (15) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi