YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

9 Haziran Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KAREEM (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.STAR OF MELİH (2) ciddi rakibi olacaktır.CHERI CHERI LADY (1) ve ENRICOM (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla ONTUĞ (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.DOĞA KRALİÇESİ (5) en yakın takipçisi olacaktır.SİVEREK DİYARI (4) ve FRODO BAGGINS (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla SEMİHKAN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ARASHAN (1) ciddi rakibi olacaktır.BİMEN (5-9) ve TOMMİKS (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki ALARAM (1) ve FÜLANE (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ARIM (5) en yakın takipçileri olacaktır.BİNDALINGÜLÜ (3-10) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Formda olan RUDE BOY (4) koşudaki favori isimdir.ARSEN LUPEN (5-8) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ORADINARIO (1) ve BAYBAŞKAN (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla TORAMAN (5-7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SARAYBOSNA (3-1) en yakın takipçisi olacaktır.KAFADAR (2) ve YURTTAY (6-4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Formda olan YOUNG BOND (2) koşudaki favori isimdir.PETEK DİSA (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MOBANGO (3) ve BADARBUNGA (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki CORSICA (3) ve ALEV ABLA (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SEA PEARL (14) en yakın takipçileri olacaktır.UNIVERSE (15) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN