YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

9 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

9 Haziran Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda ROSA NERA (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.HEYAMOLA (5) en yakın takipçisi olacaktır.RAMAZAN EFENDİ (6) ve ALİREİS (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla OLIVE KING (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ARCHMAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.PO (4) ve LOVE ME TENDER (2) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan NALYAKAN (3) koşudaki favori isimdir.KAMALI (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.POWER ON (4) ve PAYASLI (8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki AKALP (2) ve İYONE (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TANIŞIĞI (3-10) en yakın takipçileri olacaktır.VEZÜV (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla BURKAL (8-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DORABEY (2) ciddi rakibi olacaktır.SIRACA (3) ve AK BEYAZ MEHMET (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki CELONIO (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.LATINAGIRL (7) en yakın takipçisi olacaktır.BOSFORATA (3) ve ASIMBEY (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: İyi formuyla SUN BURN (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SELAHATTİNBEY (3) ciddi rakibi olacaktır.LEGEND RING (1) ve RED EYE (2) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki FETHİYE (1) ve DÖKERBEY (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ALADAĞLI (5) en yakın takipçileri olacaktır.KAŞİF (2) sonraki ihtimaldir.