YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

27 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

Anafartalar Koşusu’nu Selim Kaya ile EUPRHATES Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Türk Yarışçılığı’nın Derbisi 90. Gazi Koşusu'nun hemen ardından, İstanbul Veliefendi Hipodromu, 26 Haziran Pazar günü ayrıca Anafartalar Koşusu'na da ev sahipliği yaptı. Festivalin bir diğer önemli bu koşusu'nu (Açık-G3), Hikmet Kızılca'nın sahibi olduğu EUPRHATES (Curlin - Sacred Sue / Holy Bull) isimli safkanı, jokeyi Selim Kaya idaresinde kazanmayı başardı.

Geçmiş koşu performansları birbirinden başarılı tayların bir araya geldiği 126.000 birincilik ikramiyeli Anafartalar Koşusu, kum (sentetik) pistte 2000 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi.

3 yaşlı 15 safkan İngiliz tayının start aldığı koşunun sonları adeta nefesleri kesti. Üst düzey bir mücadeleye sahne olan koşuyu, iç kulvarda yer alan KINOWA (Mountain Cat - October Baby / Eagle Eyed) ikinci olarak tamamlarken, Özcan Yıldırım idaresindeki CURTALARO (Kurtiniadis - Primadonna / Halling) üçüncü, kazanan EUPRHATES isimli safkanın ekürisi GLOIN (Drosselmeyer - Marys Dream / Skywalker) de dördüncü oldu.

Kazanan EUPRHATES potoyu geçerken kronometreler 2.05.54’ü gösterdi. Bu önemli koşuda farklar ise 2 Boy - 1,5 Boy - 4 Boy şeklinde sonuçlandı.

Kariyerinin 10. startından 4. birinciliğini çıkaran safkan son olarak, 17 Nisan tarihinde, yine İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenen Sadık Eliyeşil Koşusu'nu (KV-9) bugünkü jokeyi Selim Kaya idaresinde kazanmayı başarmıştı.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN