YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

11 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Ankara Vali Koşusu'nu Murat Gündüzeli ile SEMEND Kazandı

 

9 Haziran Perşembe gününün tek kupalı mücadelesi olan Ankara Vali Koşusu (Açık-G3 / DHÖ) yarış programının 6. koşusu olarak gerçekleşti. Bu önemli koşuyu Besire Gündüzeli'nin sahibi olduğu al erkek safkan SEMEND (Halid - Betülüm / Tamerinoğlu)  jokeyi Murat Gündüzeli idaresinde kazanmayı başardı.

Dört yaşlı 7 safkan Arap atının katılımıyla, çim pistte 1900 metre mesafede gerçekleştirilen ve birincilik ikramiyesi 126.000 TL olan koşuyu, Furkan Yüksel idaresindeki KAFADAR (İzbatur - İntisar / Odinhan) ikinci olarak tamamlarken, Özcan Yıldırım ile bu önemli koşuya katılan SARAYBOSNA (Özgünhan - Nevra / Tigres Light) üçüncü, kazanan SEMEND isimli safkanın ekürisi YURTTAY (Turbo - Mervegül / Bodrum) ise de dördüncü olarak mücadeleyi tamamladı.

Kazanan SEMEND için koşunun bitiriş derecesi 2.08.84 olurken, farklar 1,5 Boy - 4 Boy - 1/2 Boy  şeklinde gerçekleşti.

Üst üste 4., toplamda ise 5. birinciliğine ulaşan safkan, Ankara pistinde start almış olduğu tüm koşuları kazanmayı başardı. SEMEND son olarak, 19 Mayıs tarihinde katıldığı Şartlı - 4 mücadeleyi, daimi jokeyi Murat Gündüzeli idaresinde kazanmayı başarmıştı.