YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

25 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Arjantin Jokey Kulübü Koşusu’nu G. Kocakaya ile OĞLUM BERAT Kazandı

 

2007 yılından itibaren karşılıklı olarak düzenlenen Arjantin Jokey Kulübü Koşusu'nun  (Açık – A3) son metreleri büyük bir heyecana sahne oldu. Geçmiş koşu performansları son derece başarılı safkanların start aldığı bu önemli koşuyu kazanan, Haydar Yardımcı’nın, jokey Gökhan Kocakaya ile start alan OĞLUM BERAT (Victory Gallop - Halling Charge / Halling) isimli safkanı oldu.

Çim pistte 2400 metre mesafeli  koşuda 4+ yaşlı 7 İngiliz atı start aldı. 113.000 TL birincilik ikramiyeli koşunun ikinciliğini, Halis Karataş ile bu mücadeleye katılan SANZATU (Bin Ajwaad - Red Fact / Asakir) elde ederken, dış kulvara yakın Uğur Polat idaresindeki CİHANIM (Bin Ajwaad - Roxie Hart / Danehill) üçüncü, koşuya yüksek bir tempo veren FLYING BLACK (Avangard - Cherry Red / Running Stag) sonlarda düşen temposu ve Vahdettin Kaplan idaresinde mücadeleyi dördüncü olarak tamamladı.

Kazanan için koşunun bitiriş derecesi 2.27.27 olarak kayıtlara geçerken, farklar 1 Boy - 2,5 Boy - 1,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

10 yarış süren sessizliğini, Arjantin Jokey Kulübü Koşusu ile bozmayı başaran doru erkek safkan, bu birincilikle birlikte kariyerinin 6. birinciliğine ulaştı. OĞLUM BERAT son olarak, 12 Aralık 2015 tarihinde Adana Yeşiloba Hipodromu'nda katıldığı Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü Koşusu'nu (KV-9) Halis Karataş idaresinde kazanmayı başarmıştı.