YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

25 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Arjantin Jokey Kulübü Koşusu’nu G. Kocakaya ile OĞLUM BERAT Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2007 yılından itibaren karşılıklı olarak düzenlenen Arjantin Jokey Kulübü Koşusu'nun  (Açık – A3) son metreleri büyük bir heyecana sahne oldu. Geçmiş koşu performansları son derece başarılı safkanların start aldığı bu önemli koşuyu kazanan, Haydar Yardımcı’nın, jokey Gökhan Kocakaya ile start alan OĞLUM BERAT (Victory Gallop - Halling Charge / Halling) isimli safkanı oldu.

Çim pistte 2400 metre mesafeli  koşuda 4+ yaşlı 7 İngiliz atı start aldı. 113.000 TL birincilik ikramiyeli koşunun ikinciliğini, Halis Karataş ile bu mücadeleye katılan SANZATU (Bin Ajwaad - Red Fact / Asakir) elde ederken, dış kulvara yakın Uğur Polat idaresindeki CİHANIM (Bin Ajwaad - Roxie Hart / Danehill) üçüncü, koşuya yüksek bir tempo veren FLYING BLACK (Avangard - Cherry Red / Running Stag) sonlarda düşen temposu ve Vahdettin Kaplan idaresinde mücadeleyi dördüncü olarak tamamladı.

Kazanan için koşunun bitiriş derecesi 2.27.27 olarak kayıtlara geçerken, farklar 1 Boy - 2,5 Boy - 1,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

10 yarış süren sessizliğini, Arjantin Jokey Kulübü Koşusu ile bozmayı başaran doru erkek safkan, bu birincilikle birlikte kariyerinin 6. birinciliğine ulaştı. OĞLUM BERAT son olarak, 12 Aralık 2015 tarihinde Adana Yeşiloba Hipodromu'nda katıldığı Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü Koşusu'nu (KV-9) Halis Karataş idaresinde kazanmayı başarmıştı.


22.05 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.05 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN