YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

27 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

Bayan Binici Dostluk Kupası Koşusu’nu STRIKE THE SWORD Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Türk Yarışçılığı’nın derbisi, 90. Gazi Koşusu gününün ilk mücadelesi olan Bayan Binici Dostluk Kupası Koşusu’nu, Ahmet Kılıç’ın STRIKE THE SWORD (Strike The Gold – Daphne’s Love / Mountain Cat) isimli kısrağı, Alman jokeyi Stefanie Hofer ile kazanmayı başardı. 4 yaşındaki al kısrak, bu galibiyetle birlikte kariyerinin 25. startında 3. birinciliğini elde etti.

Komiserler Kurulu Kararı ile ÇİKOK PRENSESİ’nin start almadığı ve 7 bayan binicinin at bindiği, 4+ yaşlı İngiliz atlarına mahsus koşu çim pistte 1600 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. 20.500 TL birincilik ikramiyesi olan koşunun ikincisi Celina Weber ile start alan GAZİ EVRENOS (River Special-Türkmenhatun/George Thomas) olurken, Semra Şahin ile koşuya katılan CRASSUS (Victory Gallop-Royal Tulib/Royal Abjar) ve Monique Lubcke’nin bindiği MAJEWSKA (Bahamian Bounty-Sadler’s Wells) tabelanın son iki sırasını paylaşan isimler oldular.

Kazanan STRIKE THE SWORD için koşunun bitiriş derecesi 1.38.22 olurken, farklar Boyun-5 Boy-2 Boy şeklinde sonuçlandı.


22.01 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

22.01 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN