YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Cevat Gürkan Koşusu’nu Özcan Yıldırım ile ALTUNSARAY Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

11 Haziran Cumartesi günü, Ankara 75. Yıl Hipodromu’nun ev sahipliğinde Cevat Gürkan anısına düzenlenen koşuyu (KV-6/DHÖ) İbrahim Halil Şimşek’in ALTUNSARAY (Şövalye - İnciçiçeği / Albatur) isimli tayı, jokeyi Özcan Yıldırım ile kazanmayı başardı.

Birincilik ikramiyesi 52.500 TL olan koşuda 3 yaşlı 8 Arap tayı start aldı. Çim pistte 1200 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen ve keyifli bir mücadeleye sahne olan koşunun ikincisi ASARLI (Haberbatur - Yeliz Abla / Demirkazık) olurken, AĞAKAFKASLI (Kafkaslı - Kırberca / Çelebi 1) üçüncü, ÖZYEL (Özhaber - Yeldem / Pegasus) de dördüncü oldu.

Kazanan ALTUNSARAY için bitiriş derecesi 1.19.13 olurken, farklar 1 Boy - Baş - 3 Boy şeklinde sonuçlandı.

Yarış yaşamına 12 Nisan tarihinde Ankara'da başlayan tay, start almış olduğu bu ilk koşusunda, Maiden'e veda etmişti. Ardından Şartlı - 2 mücadelede ikincilik elde eden ALTUNSARAY, katılmış olduğu Cevat Gürkan Koşusu'nu kazanarak, kariyerinin en önemli koşu galibiyetine ulaştı. 


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN