YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

25 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

Haliç Koşusu’nu Halis Karataş ile YILDIRIMBEY Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Türk Yarışçılığı’nın Derbisi 90. Gazi Koşusu öncesi İstanbul Veliefendi Hipodromu, 24 Haziran Cuma akşamı birbirinden önemli koşulara ev sahipliği yaptı. Orhan Doğa Özsoy, Arjantin Jokey Kulübü ve Begüm Atman Karataş adına düzenlenen koşuların yanı sıra, sezonun önemli mücadelelerinden olan Haliç Koşusu da (Açık – G1) bu özel güne renk kattı. Koşuyu Hülya Yıldırım’ın YILDIRIMBEY (Sabırlı - Dicoş / Sun Music)  isimli safkanı, jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başardı.

Geçmiş koşu performansları birbirinden başarılı atların bir araya geldiği 350.000 TL birincilik ikramiyeli Haliç Koşusu, çim pistte 1600 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi.

4+ yaşlı 8 safkan İngiliz atının start aldığı koşu adeta nefesleri kesti. Üst düzey bir mücadeleye sahne olan koşuyu, iç kulvara yakın ataklar sergileyen Deniz Kurtel'in sahibi olduğu, Uğur Polat idaresindeki PERFECT WARRIOR (Perfect Storm - Star Flicker / Woodman) ikinciliği elde ederken, Selim Kaya idaresindeki, Levent N. Gelgin'in sahibi olduğu 2014 yılı Gazi Koşusu galibi BLAZE TO WIN (Win River Win - Lovely Blaze / Sri Pekan) üçüncü, Umur Özarar'ın sahibi olduğu Mustafa Çiçek ile bu önemli koşuya katılan KULOĞLU (Okawango - Serap Gelin / Mountain Cat) da dördüncü oldu.

Kazanan YILDIRIMBEY potoyu geçerken kronometreler 1.35.80’i gösterdi. Bu önemli koşuda farklar ise Burun - 1/2 Boy - 1,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Son olarak 1 Haziran tarihinde katıldığı Vehbi Koç Koşusu'nu (G3) lehine çevirmeyi başaran YILDIRIMBEY, kariyerinin 14. birinciliğine ulaştı. Başarılı safkan ayrıca, 4. kez (G1) koşudan zaferle ayrıldı.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN