YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

11 Haziran 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

İzmir'de Jandarma Koşusu'nu Sinan Özen ile KIŞLALI kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

10 Haziran Cuma günü, İzmir Şirinyer Hipodromu'nda düzenlenen ve programın tek kupalı mücadelesi olan Jandarma Koşusu (KV-8 / S /  DHÖ) yarış programının 6. koşusu olarak gerçekleşti. Koşuyu Mustafa Kaya'nın sahibi olduğu kır erkek safkan KIŞLALI (Koşayalp - Adıgül / Tomanchie) jokeyi Sinan Özen idaresinde kazanmayı başardı.

14 koşu aranın ardından yeniden birincilik elde etmeyi başaran KIŞLALI son olarak, 4 Ağustos 2015 tarihinde Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda katıldığı Safranbolu Koşusu'nu (KV-8) Özcan Yıldırım idaresinde kazanmayı başarmıştı.

4+ yaşlı 9 safkan Arap atının katılımıyla, çim pistte 1400 metre mesafede gerçekleştirilen ve birincilik ikramiyesi 58.500 TL olan koşuyu, dış kulvardan etkili ataklar sergileyen UÇAN (Caş - Sanıbel IA / Samtyr) ikinci olarak tamamlarken, ZAFERİMOL (Haberbatur - Zaferim / Özgün) üçüncü, RAZYANA (Dayıbey - Hanımefendi / Emiroğlu) da dördüncü olarak tamamladı.

Kazanan KIŞLALI için koşunun bitiriş derecesi 1.31.19 olurken, farklar 1/2 Boy - Boyun - 1/2 Boy  şeklinde gerçekleşti.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN