YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

8 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

Neame Koşusu'nu Mehmet Kaya ile AMANKAYA Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Başta Kısrak Koşusu olmak üzere, A. Cemal Kura ve Sait Akson koşularının gerçekleştiği 5 Haziran Pazar İstanbul yarış programının, bir diğer önemli koşusu da Neame Koşusu'ydu (Açık-G2/DHÖ/D). Koşuyu Remazan Kaya'nın sahibi olduğu doru kısrak AMANKAYA (Kafkaslı - Amani / Al Sakbe) jokeyi Mehmet Kaya idaresinde kazanmayı başardı.

Dört yaşlı 8 safkan Arap atının katılımıyla, çim pistte 1600 metre mesafede gerçekleştirilen ve birincilik ikramiyesi 170.000 TL olan koşuyu, Halis Karataş idaresindeki GÖZYAŞI GECESİ (Özgünhan - Hankızı / Sezginbey) ikinci, Akın Sözen idaresindeki DERİN SULTAN (Turbo - Elitgüzeli / Caş) üçüncü, Neame Koşusu'na Özcan Yıldırım ile katılan ELANİLİM (Turbo - Ebrar / Halid) de dördüncü olarak tamamladı.

Kazanan AMANKAYA için koşunun bitiriş derecesi 1.48.05 olurken, farklar 1 Boy - 3 Boy - 5 Boy şeklinde gerçekleşti.

Bugün için 33. startını alan ve 9. kez aynayı ilk geçen safkan olmayı başaran AMANKAYA, Orhangazi Koşusu (G3), Anneler Günü Koşusu (G3) ve Nurettin Karaca Koşusu (KV-6) ardından, kariyerinin en önemli koşu başarısını Neame Koşusu ile elde etmiş oldu.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN