YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

8 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

Neame Koşusu'nu Mehmet Kaya ile AMANKAYA Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Başta Kısrak Koşusu olmak üzere, A. Cemal Kura ve Sait Akson koşularının gerçekleştiği 5 Haziran Pazar İstanbul yarış programının, bir diğer önemli koşusu da Neame Koşusu'ydu (Açık-G2/DHÖ/D). Koşuyu Remazan Kaya'nın sahibi olduğu doru kısrak AMANKAYA (Kafkaslı - Amani / Al Sakbe) jokeyi Mehmet Kaya idaresinde kazanmayı başardı.

Dört yaşlı 8 safkan Arap atının katılımıyla, çim pistte 1600 metre mesafede gerçekleştirilen ve birincilik ikramiyesi 170.000 TL olan koşuyu, Halis Karataş idaresindeki GÖZYAŞI GECESİ (Özgünhan - Hankızı / Sezginbey) ikinci, Akın Sözen idaresindeki DERİN SULTAN (Turbo - Elitgüzeli / Caş) üçüncü, Neame Koşusu'na Özcan Yıldırım ile katılan ELANİLİM (Turbo - Ebrar / Halid) de dördüncü olarak tamamladı.

Kazanan AMANKAYA için koşunun bitiriş derecesi 1.48.05 olurken, farklar 1 Boy - 3 Boy - 5 Boy şeklinde gerçekleşti.

Bugün için 33. startını alan ve 9. kez aynayı ilk geçen safkan olmayı başaran AMANKAYA, Orhangazi Koşusu (G3), Anneler Günü Koşusu (G3) ve Nurettin Karaca Koşusu (KV-6) ardından, kariyerinin en önemli koşu başarısını Neame Koşusu ile elde etmiş oldu.


20.01 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

20.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

20.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN