YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

27 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

Nenehatun Koşusu'nu Gökhan Kocakaya ile KAİNAT Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Türk tarihi açısından önemli bir yere sahip olan Nenehatun adına düzenlenen koşuyu, M. Emre Hadioğlu'nun KAİNAT (Dai Jin - Fuss Cat / Always A Classic) isimli kısrağı, jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde kazanmayı başardı.

Seyir zevki açısından büyük bir heyecana sahne olan bu önemli mücadele, çim pistte 1900 metre mesafe üzerinden düzenlenirken, koşunun birincilik ikramiyesi ise 170.000 TL idi. 

3 yaşlı 15 safkan İngiliz kısrağının start aldığı koşuda  ikinciliği, son metrelerde dış kulvardan  etkili hücumlar sergileyen, Selim Kaya idaresindeki Mİ BOMBON (Cuvee - Lalla Mina / Distant Relative)  elde ederken, son kez Kısrak Koşusu'ndan galip ayrılmayı başaran TENERIFE SONG (Fastnet Rock - Dancingintheclouds / Rainbow Quest) Halis Karataş ile üçüncü, Mickael Barzalona ile bu önemli koşuya katılan LIFETIME (Kurtiniadis - Narration / Motivator) da dördüncü oldu.

Kazanan KAİNAT için bitiriş derecesi 1.56.67 olurken, farklar ise 1/2 Boy - 1/2 Boy - 1 Boy şeklinde sonuçlandı.

Yarış kariyerinin en önemli başarısına ulaşan doru kısrak KAİNAT, Ankara'da kazandığı iki koşunun ardından, kariyerinin üçüncü birinciliğine Gökhan Kocakaya ile İstanbul pistinde uzanmayı başardı. 


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN