YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

Sait Akson Koşusu’nu Halis Karataş ile WOLF PRINCE Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

90. Gazi Koşusu öncesi 3 yaşlı İngiliz taylarının güçlerini sınadığı en önemli prova koşularından biri olarak nitelendirilen, Türkiye Jokey Kulübü’nün kurucu üyelerinden Sait Akson anısına gerçekleştirilen koşu (Açık – G3) bu yıl 5 Haziran Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda düzenlendi.

COOGER isimli safkanın Komiserler Kurulu Kararı ile start almadığı koşuyu Onuralp Mehmet Kurt’un WOLF PRINCE (High Chaparral - Bartrobel / Dilum)isimli tayı, jokey Halis Karataş idaresinde kazanmayı başardı.

Son kez Erkek Tay Deneme Koşusu'nda boy gösteren ve mücadeleyi tabela dışı tamamlayan WOLF PRINCE, elde ettiği bu galibiyetle birlikte kariyerinin 5. koşu zaferine ulaştı. Safkan son olarak, 13 Nisan tarihinde katıldığı Ergin Talay Koşusu'nu (KV-8) bugünkü jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başarmıştı.

Birincilik ikramiyesi 126.000 TL olan 2016 yılı Sait Akson Koşusu’nda 3 yaşlı 11 İngiliz tayı start aldı. 12 numaraya kayıtlı YILMAZHAN isimli tayın, start çıkışı jokeyini düşürmesiyle derecesiz kaldığı koşu, çim pistte 2200 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi. Koşunun ikincisi kazananın baş farkı ile gerisinde yer alan ROCKET MAN (Lion Heart - Nice of Time / Sea Hero)olurken, bu iki safkanın hemen arkasında yer alan IMPULSIVE (Mizzen Mast - Good Evening / Dixieland Heat) üçüncü, son atakları ile ANGEL HORSE (Sri Pekan - Miss Judge / Strike The Gold) da dördüncü oldu.

Kazanan WOLF PRINCE için koşunun bitiriş derecesi 2.15.85 olurken, farklar Baş - 1 Boy - Boyun şeklinde sonuçlandı.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN