YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

2 Haziran 2016 Perşembe

GanyanTime.com

A. Yücel Birol Koşusu’nu H. Karataş ile CİHANIM Kazandı

 

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gecenin ilk kupalı mücadelesini oluşturan A. Yücel Birol Koşusu’nu, Sabri Bektaş’ın sahibi olduğu CİHANIM (d.a. Bin Ajwaad – Roxie Hart / DANEHILL) jokeyi Halis Karataş ile kazandı. Bugün kariyerindeki 47. koşusunu gerçekleştiren 7 yaşındaki safkan, sergilediği performansıyla yaklaşık 1 yıl aranın ardından özlediği galibiyetine ulaşırken toplamdaki birincilik sayısını da 8’e çıkardı.  

4 + yaşlı safkan İngiliz atlarına mahsus bir koşu olarak çim pistte 1900 metre mesafeli olarak düzenlenen koşu 6 safkan birincilik mücadelesi sergiledi. 56.500 TL birincilik ikramiyeli koşuyu PAN AMORE (Unaccounted For – Ilitya / FANTASTIC FELLOW) ikinci olarak tamamlarken, KRAL AMED (Luxor – Amasis / HIGHEST HONOR) koşunun üçüncüsü, koşunun yükünü çeken ARTIC MAN (Fernando – Arrive / ALMUTAWAKEL) tabelanın son sırasında yer aldı. CİHANIM için koşunun bitiriş derecesi 1.54.85 olurken, farklar 1 boy – burun – 1 boy şeklinde sonuçlandı.

Koşuyu kazanan atın sahibi Sabri Bektaş’a kupayı, merhum A. Yücel Birol’un eşi Aysel Birol verdi. Şeref tribününde gerçekleştirilen kupa törenine, Kulübümüz Başkanı Yasin Kadri Ekinci, Türkiye Jokey Kulübü Genel Sekreteri H. Turgut Alakuş, Kulübümüz eski Başkanlarından Ömer Faruk Girgin, Birol Ailesi ile davetliler de katıldı.