YENİ
DUYURU! Bugün düzenlenecek yarışlarda; Bursa’da saat 15.00’de başlayacak olan 7’li Ganyan 38.667,57 TL, İngiltere Newcastle’da saat 20.15’de başlayacak olan 7’li Ganyan ise 26.153,13 TL devirle koşulacaktır.

27 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

Zübeyde Hanım Koşusu’nu Halis Karataş ile WILLPOWER Kazandı

 

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım adına düzenlenen bu önemli koşuyu Gülnur Gülerce’nin WILLPOWER (Victory Gallop - Free Trade / Shareef Dancer) isimli kısrağı, jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başardı.

Birbirinden başarılı kısrakların bir araya geldiği 170.000 TL birincilik ikramiyeli Zübeyde Hanım Koşusu, çim pistte 1600 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi.

4+ yaşlı 11 safkan İngiliz kısrağının start aldığı koşu adeta nefesleri kesti. Keyifli bir mücadelenin tanıklık edildiği koşuda ikinciliği, Gülerce ekürisinin koşuda yer alan bir diğer temsilcisi TATVAN İNCİSİ (Scarface - Hanımkız / Always A Classic) Selim Kaya idaresinde elde ederken, Akın Sözen ile bu koşuya katılan HARD BABY (Unaccounted For - Uni Baby / Flying Spur) üçüncü, son atakları ile CHACHKOVA (Tapit - Lisa M / Banker's Gold) da Ahmet Çelik ile dördüncü oldu.