YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

27 Haziran 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

Zübeyde Hanım Koşusu’nu Halis Karataş ile WILLPOWER Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım adına düzenlenen bu önemli koşuyu Gülnur Gülerce’nin WILLPOWER (Victory Gallop - Free Trade / Shareef Dancer) isimli kısrağı, jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmayı başardı.

Birbirinden başarılı kısrakların bir araya geldiği 170.000 TL birincilik ikramiyeli Zübeyde Hanım Koşusu, çim pistte 1600 metre mesafe üzerinden gerçekleştirildi.

4+ yaşlı 11 safkan İngiliz kısrağının start aldığı koşu adeta nefesleri kesti. Keyifli bir mücadelenin tanıklık edildiği koşuda ikinciliği, Gülerce ekürisinin koşuda yer alan bir diğer temsilcisi TATVAN İNCİSİ (Scarface - Hanımkız / Always A Classic) Selim Kaya idaresinde elde ederken, Akın Sözen ile bu koşuya katılan HARD BABY (Unaccounted For - Uni Baby / Flying Spur) üçüncü, son atakları ile CHACHKOVA (Tapit - Lisa M / Banker's Gold) da Ahmet Çelik ile dördüncü oldu.


21.01 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN