GanyanTime.com
YENİ

1 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

1 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Aynı pistteki son startını çok rahat kazanmış olan MALAZGİRT (3) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi bir form yakalamış olan PAMUK NİNE (8), kilo avantajıyla ALTIN ÇOCUK (11) ve LENGÜR LÜNGÜR (2) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Artan formunu son startına da yansıt olan HABİLDEN (2) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son koşularını ölçü almadığımız VELİAHTIM (4), son yarışlarıyla dikkat çeken USLUHAN (1) ve ÇIRABEY (5) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: İyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan SOYLU GÜZEL (3), tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız JUNIOR PIANIST (4), artan form durumuyla PAIX (1) ve BLACK KING (2) ilk şanslı isimlerdir.

4.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken KANAFANI (7), KARAHEVES (8), EXOTIC PRINCESS (4) ve ASTRONOMİK (1) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Kum pist koşularıyla dikkat çeken SOUL STAR (11) ve GÜRMAN AĞA (7) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup iyi form durumuyla LİRA LİRA (1) ciddi rakipleridir. VOLİ (3) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan ALPİKE (1) devam eden form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. İyi form durumuyla ATILIM (2) ve GÖZ AĞRISI (7) ciddi rakipleri olup HİRA (5) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken WIN STAR WIN (9), RICH FIRE (8) ve ekürili AL JAWHARA (1-10) birlikte şans verdiğimiz isimler olup BAZO (2) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Son koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken hafif kilolu BABA ATLI (6) ilk şanslı isimdir. Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren KIZILHAN (3) ciddi rakibi olup BAŞMİMAR (2) ihmal edilmemelidir. OLGUNBABA (4) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken KATSUYA (3) ve FINY (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan KING OF TRAKYA (7) ciddi rakipleridir. GUILTY PLEASURE (10) ihmal edilmemelidir.