YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Temmuz 2016 Cuma

GanyanTime.com

1 Temmuz Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayalarının ilk startlarını alacak olan taylardan NYMPHADORA (9) öncelikle şans verdiğimizdir. İyi bir form yakalamış olan THREE FIRE (7), etkili jokeyiyle AMARCORD (1) ve MOON BROTHER (4) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Artan form durumuyla KUZİKO (2), uzun aradan sonra start alacak olan AK BEYAZ BEY (6) ve ZAMAN YOLCUSU (1) öncelikle şans verdiğmiz isimler olup kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren KIZIL HANÇER (5) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren BURKAL (2) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarındaki başarılı performansıyla dikkat çeken ekürili MAGMA (4-5) ciddi rakibi olup GÖRKEMBEY (3) ve TANAÇAN (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan hazırlıklarıyla dikkat çeken SWORD ON HIGH (7) ve RED WARRIOR (5) ilk şanslı isimler olup TORUNUM MİRA (10) ciddi rakipleridir. DARK DUNGEON (2) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan LADY DIAMOND (1) kazanmaya en yakın isimdir. Kum pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken FOURTY FOUR (8) ciddi rakibi olup FİRDEVS (7) ihmal edilmemelidir. LEVES (6) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Çim pistte start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan STAR OF MELİH (2) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken OFSAYT (3) ciddi rakibi olup OCIUS (1) ihmal edilmemelidir. ZENCİRBEY (4) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşularında rahat birincilikler elde etmiş olan SAADIN GÜCÜ (5) devam eden formu ve usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. AĞAPERSEN (1) ciddi rakibi olup SAHİPBEY (6) ihmal edilmemelidir. KRONOS (3) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan usta jokeyiyle BABA VANGA (3), ALİ BEY (1) ve hazırlıklarıyla dikkat çeken POETIKA (10) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir. ALİREİS (2) ciddi rakipleridir.

9.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız KARADALGA (1), artan form durumuyla İYONE (5), hafif kilolu DURMAKIZ (11) ve ekürili AKAD PRENSESİ (10-8) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN