YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

9 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

10 Temmuz Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken ASLANPARÇASI (2), ekürili NAVAHO (6-1) ve NAÇAL (5) tecrübeli jokeyleriyle sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir. CHECK OR RAISE (3) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız FASHITIVE (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup tecrübeli jokeyiyle ENDLESS (2) ve iyi form durumuyla EXCHANGER (3) ciddi rakipleridir. BABBINO CARO (1) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Kum pistteki son startını rahat kazanmış olan LEMNOS (5) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Aynı pistteki son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan LİRA LİRA (3) ve GOLDEN PROTECTOR (2) ciddi rakipleri olup ASLANAĞZI (1) ihmal edilmemelidir.

4.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken DEPOSITORY (2), BLUE KING (1) ve SÜRAT MAKİNASI (6) tecrübeli jokeyleriyle ilk şanslı isimlerdir. BLUE LION (8) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken DUKE OF KENT (1) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Hafif kilolu AMARELISE (8) ciddi rakibi olup iyi formunu son koşularına da yansıtmış olan MYTHOGENIC (2) ihmal edilmemelidir. FALEZ (5) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Start aldığı koşularda pist ayrımı yapmadan başarılı bir performans sergilemiş olan YILDIRIMBEY (9) usta jokeyiyle ilk şanslı isimdir. FARKİN ATEŞİ (4) ciddi rakibi olup GOOD CURRY (6) ve BABADOKER (1) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

7.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken SELÇUKLUBEYİ (2) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son koşusunu ölçü almadığımız KAFADAR (3) ciddi rakibi olup TİBET (8) ihmal edilmemelidir. ADAAĞASI (6) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Start aldığı koşularda henüz geçilmemiş olan STORM GIRL (12), çim pist performansıyla dikkat çeken İBİBİK (5), iyi form durumunu yarışlarına da yansıtmış olan BEYAZ KULE (2) ve BERİLSU (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

9.Koşu: Çim pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan KAREEM (1) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Artan form durumuyla EL CONQUERADOR (5) ciddi rakibi olup FORGET ME NOT (3) ihmal edilmemelidir. CİVANHAN (4) sonraki ihtimaldir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN